Tyrion Lannisteri osatäitja Peter Dinklage sarja viimases osas. Foto: AP/Scanpix
Toimetas Triin Tael 21. mai 2019 11:00
Neile „Troonide mängu“ vaatajatele, kelles sarja finaal viha või masendust tekitas, on abi olemas - veebikülg Bark.com pakub hädalistele hingeabi.

Fännid saavad ühendust võtta professionaalsete nõustajatega, kes on „Troonide mängu“ süžeepööretega kursis ning kes saavad aidata pettunutel oma tundeid välja elada ja meelehärmi seljatada.

Briti firma lubab „Troonide mängu“ vaatajaile „sel raskel ajal“ vajalikku abi. Hädalisel tuleb vaid netiankeedis teada anda, mis talle muret valmistab - kas David Benioffi ja Daniel Weissi stsenaarium, süžeepöörded, sarja lõppemise järgne tühjusetunne või midagi muud. Nõustamine võib toimuda Skype'i või telefoni teel, aga ka näost näkku. 

Samal teemal

Kommentaarid  (6)

Mofo 27. mai 2019 10:41
Sarnaselt Aragornile, kes oli ka kunagise kuninga järeltulija, suguliin aastatujande jagu kaugel põhjas redutanud...
Mofo 27. mai 2019 10:40
Ette vist juba tehakse sarja (paartuhat aastat enne "tänaseid" sündmusi) ja noh John võib põhjas uue tsivilisatsiooni luua ning Arya uue "ameerika" avastada. Aga need jäävad juba järgedeks ja pole vist enam päris see ikka. PS päris lõpustseen oli ka hea - allesjäänud vaba rahva seas oli palju lapsi (tulevik)- kõik vaatasid Johnile naeratades otsa, neile pooljumal, kes nad päästis. Jää ja tule laulus on palju seoseid Sõrmuse isandaga ja Johni lõpp võis tähendada pigem seda, et vaba rahva seas ta ikkagi saab järglasi ja kusagil põhjas (karup*ses) jääb kuningate veri&liin püsima
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS