Inimesed

Teletäht: Meghan tahtis, et otsiksin talle mõne kuulsa inglise mehe (3)

Toimetas Triin Tael, 21. mai 2019 09:51
Meghan Markle 2016. aasta märtsis. Sama aasta novembris kinnitas prints Harry ametlikus teadaandes, et Meghan on tema sõbratar, ning mõistis hukka näitlejatari pihta suunatud rassistliku sõimu. Foto: AP/Scanpix
Briti teletäht Lizzie Cundy väidab, et Meghan Markle'il oli juba aastaid enne prints Harryga tutvumist plaanis mõnele kuulsale inglasele päitsed pähe heita.

Hiljuti levisid kuuldused, et Meghan kutsus enne Harryga tutvumist kohtama Briti superstaarisaate „X Factor“ võitjat Matt Cardle'it. Nüüd väidab ka Lizzie  Cundy, et USA näitlejannal oli ilmselgelt sihiks endale prominentne briti mees leida. 

Samal teemal

Lizzie sõbrunes Meghaniga enda sõnul 2013. aastal ühel heategevuslikul dineel. „Me ajasime sellist naistejuttu ja siis ta küsis: „Tead sa mõnda kuulsat kutti? Ma olen vallaline ja mulle kohutavalt meeldivad inglise mehed.“ Ma siis ütlesin: „Lähme ja otsime sulle kellegi,““ rääkis Lizzie The Sunile.

Meghan oli kolm kuud enne Londonisse sõitmist oma esimesest abikaasast Trevor Engelsonist lahku läinud. Lizzie näitas talle fotot briti jalgpallistaarist Ashley Cole'ist, kuid Meghan olevat vutiässa välja praakinud - too on tuntud oma seksiskandaalide poolest.

Lizzie ja Meghan jäid suhtlema, ent kui levis kuuldus USA näitlejanna armuloost prints Harryga, sai tema briti sõbratar šoki - tal polnud sellest aimugi. „Saatsin sõnumi: „Issake, ma kuulsin Harryst.“ Ja Meghan vastas midagi stiilis: „Jaa, ma tean. Me vaatame, kas meist saab asja.“

Kuid Lizzie väidab, et õige pea katkestas Meghan temaga suhted. Ta on veendunud, et näitlejannal soovitati talle tuttavate meediaesindajatega enam mitte läbi käia. Ka briti teletäht Piers Morgan on väljendanud nördimust, et Meghan, kes temaga kaks aastat agaralt suhtles, ei tahtnud temast enam midagi kuulda, kui ta Harry sõbratariks sai.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee