Foto: Teet Malsroos
Andra Nõlvak 20. mai 2019 21:01
Mariann Treimanni ehk blogija Malluka ahjusoe raamat on jõudnud juba raamatulettidele ja kiiremad on selle ka endale soetanud. Oma kõige tulihingelisematele fännidele korraldas blogija aga vip raamatuesitluse, kuhu pääses vaid 15 õnnelikku.

Selle erilise õhtu eest tuli soovijal välja käia küll küllaltki krõbe summa – 100 eurot – kuid selle raha eest saab nii süüa kui ka juua ning palju hinnalisi kingitusi.

„See räägib minu lapsepõlvest, kooliajast, üldse minust või kuidas sai Mariannist Mallukas põhimõtteliselt,” annab ta aimu, millest raamat räägib.

Raamatu kirjutamise soov tekkis Mallukal endal. „Mulle kirjutas kirjastus, et nad tahaks mu raamatut trükkida, aga ma olin neile ammu kirjutanud hoopis ühe teise raamatu ideega ja nüüd nad kirjutasid, et see on päris hea mõte, aga ma ütlesin, et see on vana idee ja mul on nüüd juba hoopis uus mõte. Ma tahan seda teha! Ja siis nad ütlesid, et ok, tee,” räägib Mallukas kuidas raamat teoks sai.

Oma eraelu avalik jagamine toob kaasa ka hulga tähelepanu. Mallukat see aga ei kõiguta, sest tal on juba piisavalt ükskõik.

Tuntus saadab teda kõikjal, kuid see ei ole naise sõnul üldse negatiivne. „Tavaliselt inimesed ütlevad lihtsalt tere, sest nad unustavad ära, et nad ei tea mind päris elus. Ütlevad tsau ja siis sa näed näost, et ta saab aru, et ta tegelikult ei tea mind,” muigab ta.

„Elame-näeme, kes seda ostab, aga ma eeldan, et blogilugejad, ja kuna nüüd suvel tuleb ka saade jälle, siis mõni inimene, kes blogist midagi ei tea, näeb seda äkki poes ja mõtleb, et „Aa, ma olen seda eite ju telekast näinud, äkki ostan,” naljatleb ta.