Tele

Naine seostab endist politseikaptenit narkojõuguga: kui ähvardasin, et kutsun politsei, tegi üks grupiliige nalja, et tal on politseis käsi küünarnukini sees (12)

Toimetas Terttu Jazepov, 20. mai 2019 20:50
PolitseiFoto: Aldo Luud

„Kuuuurijas” rääkis oma loo Karmen, kes on veendunud, et just tänu tema vihjele mõisteti süüdi kunagine Tartu politseikapten Ilmar Vähi, kes tegi naise sõnul koostööd Tartu narkojõuguga.

2015. aasta suvel pidas Lõuna prefektuuri narkokuritegude talitus Tartus kinni vägivaldse 16liikmelise narkojõugu juhtfiguuri, varem kriminaalkorras karistatud 28aastase Vladimir Gavrilini. Lisaks narkootikumidega kauplemisele hakati inimestelt, kel oli mõnuainetega varasem kokkupuude, selles grupeeringus nõudma varastamist ja narkootikumide edasimüümist. Uurijate jaoks muutis juhtumi eriti huvitavaks asjaolu, et Gavrilini käskudele vastuseismine võis asjaosalistele lõppeda näiteks metsas puu külge seotuna, mis tähendab omakorda, et mehe käske oli võimatu eirata.

„Kuuuurijas” rääkis oma kogemusest kahe lapse ema Karmen (nimi muudetud). Tema teekond narkootikumideni sai alguse probleemidest pojaga. „Mu poeg sattus halba seltskonda, mis lõppes vanglaga,” räägib naine, et läks õhtuti magama mäluaugus, kuna jõi õhtuti nii palju alkoholi, sest ei suutnud valuga toime tulla. „Ma ei suutnud tööle minna, lõpuks mul ei olnud raha ning läksin varastasin poest süüa ja viina.”

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

22.08.2018
Riigiprokurör Evestus selgitab politseikapteni kuritegusid suletud uste taga
08.05.2018
Jälitusinfo lekitamises kahtlustatav politseinik on saanud tänukirja silmapaistva töö eest

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee