Üritused

TV3 VIDEO | Victor Crone isa Henrik: poeg tundis Eesti poolt suurt toetust (18)

Toimetas Jaanika Vilipo, 20. mai 2019 16:27
Henrik CroneFoto: TV3 / Kuvatõmmis
"Seitsmesed" tegid Tel Avivis juttu Victor Crone isaga, kes oli koos Victori ema Anettega Tel Avivi kohale tulnud Eurovisioni esimesse poolfinaali. Victori isa tunnistas, et poja praeguse sära ja edu taga on suuresti eestlastest tiim eesotsas andeka Stig Rästaga. Isa näeb, et poeg särab praegu ning ka Victor ise olevat tunnistanud, et tunnetab eestlaste suurt poolehoidu, mis annab talle eneseteostuseks tahet ja sära juurde. 

Kuigi Victor on proovinud läbi lüüa nii kodumaal Rootsis kui Ameerikas, ei ole see suurt edu siiani toonud. "Kui ta kohtus Stig Rästaga ja läks Tallinnasse professionaalsesse stuudiosse, muutus palju," rääkis Victor Crone isa Henrik "Seitsmestele".

Samal teemal

Mehe sõnul ei olnud Victor õnnelik kontserte andes. Noormehele meeldis rohkem stuudios nokitseda. Eurovision ja "Eesti laul" on Henriku sõnul Victorit palju muutnud. "Ma ei tundnud teda ära. Kas see on minu poeg?!" ei varja Henrik oma rõõmu. 

Victori isa sõnul on olnud aeg, kui noormees tahtis muusika tegemisest loobuda. "Ta oli väga väsinud muusikast - tuli koju ja ütles, et lõpetab." Isa soovitas pojal võtta mõneks ajaks muusikast paus.

Kui alguses kartis Henrik, et eestlased ei võta Rootsi noormeest "Eesti laulu" võistlusel omaks, siis on kõik olnud vastupidi, väga positiivne. "Ta tundis Eesti poolt suurt toetust. Ma ei ole teda kunagi näinud nii õnnelikuna muusikat tehes. Loodan, et ta kirjutab muusikat Stigiga edasi."

Täispikka intervjuud saab vaadata siin: 

Samal teemal

04.05.2019
Victor Crone on Eurovisioni pettumusest üle saanud: tahan seda kindlasti uuesti teha!
31.04.2019
HITIHOIATUS! Victor Crone avaldas verivärske singli „Discovery“
29.04.2019
Victor Crone teismeeast: kogu mu häälestatus oli, et kuradile kõik!
20.04.2019
VIDEO | Koit Toome esitas Eurovisioni võiduloo eesti keeles: see on lihtne lugu, aga laulmiseks päris raske