Henrik CroneFoto: TV3 / Kuvatõmmis
Toimetas Jaanika Vilipo 20. mai 2019 16:27
"Seitsmesed" tegid Tel Avivis juttu Victor Crone isaga, kes oli koos Victori ema Anettega Tel Avivi kohale tulnud Eurovisioni esimesse poolfinaali. Victori isa tunnistas, et poja praeguse sära ja edu taga on suuresti eestlastest tiim eesotsas andeka Stig Rästaga. Isa näeb, et poeg särab praegu ning ka Victor ise olevat tunnistanud, et tunnetab eestlaste suurt poolehoidu, mis annab talle eneseteostuseks tahet ja sära juurde. 

Kuigi Victor on proovinud läbi lüüa nii kodumaal Rootsis kui Ameerikas, ei ole see suurt edu siiani toonud. "Kui ta kohtus Stig Rästaga ja läks Tallinnasse professionaalsesse stuudiosse, muutus palju," rääkis Victor Crone isa Henrik "Seitsmestele".

Mehe sõnul ei olnud Victor õnnelik kontserte andes. Noormehele meeldis rohkem stuudios nokitseda. Eurovision ja "Eesti laul" on Henriku sõnul Victorit palju muutnud. "Ma ei tundnud teda ära. Kas see on minu poeg?!" ei varja Henrik oma rõõmu. 

Victori isa sõnul on olnud aeg, kui noormees tahtis muusika tegemisest loobuda. "Ta oli väga väsinud muusikast - tuli koju ja ütles, et lõpetab." Isa soovitas pojal võtta mõneks ajaks muusikast paus.

Kui alguses kartis Henrik, et eestlased ei võta Rootsi noormeest "Eesti laulu" võistlusel omaks, siis on kõik olnud vastupidi, väga positiivne. "Ta tundis Eesti poolt suurt toetust. Ma ei ole teda kunagi näinud nii õnnelikuna muusikat tehes. Loodan, et ta kirjutab muusikat Stigiga edasi."

Täispikka intervjuud saab vaadata siin: