Inimesed

Trummar Marko Atso ja Cerli Sarv läksid lahku: meie elutee kulgeb edasi sõpradena (42)

Toimetas Terttu Jazepov, 20. mai 2019, 14:27
Marko Atso ja Cerli SarvFoto: Erlend Štaub

„Armastus on imelisim tunne siin maailmas, mida võiksid kõik hinged kogeda... Armastus on vabadus ja meeletult kirglik tunne me südames, mida kogesime koos... Hoiame seda oma hinges suurima tänutundega! Meie armastus elab edasi meie imearmsas tütres Ella Noras. Meie elutee kulgeb edasi sõpradena, kes ei unusta iial teineteist!“ kirjutas Cerli (37) oma teadaandes.

Samal teemal

Cerli ja Marko (45) kohtusid 2014. aasta 4. aprillil Pärnu Kuursaalis Metsatöllu kontserdil. „Aga see aprillikuu öö jääb mul igaveseks meelde, sest esmalt tahtsin ma selle õhtu kohe prügikasti visata, kui ma nägin-kuulsin Kuursaali jõudes Metsatöllu viimast lugu. Ja kui nad kummardama tulid – higised, karvased mehed, siis ma küll mõtlesin, oh my God, milleks mul oli siia vaja tulla! Mitte ühtegi ilusat meest polnud saalis! Kõik on vuntside ja vestidega vennad. See oli kõige õudsem pidu, kus ma üldse olen olnud! Oleksin võinud ju olla oma mõnusas soojas voodis, oma ilusa mehe kõrval,“ rääkis Cerli mullu septembris Õhtulehele.

„Hakkasin minema garderoobi ja seal ees toimus Metsatöllu nänni müük ja sinna olid saabunud ka bändi liikmed, et autogramme jagada. Haarasin oma mantli ja jäin korraks veel ühe oma kliendiga rääkima, töötasin nimelt Pärnus juuksurina, ja järsku tekkis Marko Atso ümber tühimik. Toimus silmside kolme meetri pealt. Vaatasime mõlemad teineteisele sügavalt silma. Ja ma olin nagu ära tehtud. Liikusime teineteise suunas ja ma ei osanud Markolt suure ähmiga midagi muud küsida kui autogrammi. Loomulikult mitte nende särgile või plaadile, aga minu käele. Mu käsi jäi nii pikalt tema kätte, et tundsin, kuidas ma läksin üleni soojaks. Isegi südamesse tekkis surin. Mõtlesin, et minestan,“ meenutas Sarv.

„Mina vaatasin ja kuulasin Cerlit, kuid tegelikult oleksin kohe tahtnud ta voodisse krabada!“ meenutas Marko mullu augustis Kroonikas oma tundeid õhtust, kui ta Cerliga esimest korda kohtus.

Avalikkuse ette pärast lahutust

Cerli ja Marko jäid esimest korda koos kaamerasilma ette Eesti iseseisvuse taastamise aastapäeva vastuvõtul Kadrioru roosiaias 2015. aasta suvel. Siis oli Cerli veel näitleja ja õhtujuhi Meelis Sarve seaduslik abikaasa.Toona antud intervjuus tunnistaski Marko, et suhe Cerliga oli neil kestnud juba poolteist aastat. Avalikkuse ette otsustati käsikäes tulla, kui Cerli ja Meelis andsid sisse lahutuspaberid. Nende abielulahutus jõustuski sama aasta septembris. „Miks poolteist aastat? Miks see nii kaua kestis? Tegelikkuses mõistus ju ütles: ei, Cerli, sul on ju kõik olemas. Mees on olemas. Kaks last on olemas. Tegelikult ütlesin Markole, et ma ei tule kunagi oma mehe juurest ära. See oli mõnus turvamull minu jaoks. Sain nii endale kui ka teistele öelda, et olen turvalises suhtes,“ selgitas Cerli, miks ta lahutusega nii kaua ootas.

„Olin tegelikult kohutavalt õnnetu. Ma nutsin öösiti voodis. Päeval polnud hullu. Ümberringi oli pere ja palju tegevust, aga öösel olin jäetud oma tunnete ja otsustega üksi. Mul käis väga tugev võitlus oma tunnetega – hinge ja mõistuse tasandil,“ tunnistas Cerli, et otsus oma abikaasa juurest lahkuda tuli raskelt.

2015. aasta novembris käisid Cerli ja Marko reisil Egiptuses, kus mees naise kätt palus. Sõrmuse hankis trummar Tallinnast ja tegu on antiigipoest pärit haruldusega, mida kaunistab kolm briljanti ja mis on umbes 50 aastat vana, aga täiesti kandmata, sest sel on väike number. Cerli ütles, et nende kihlumine oli väga eriline ja emotsionaalne. „Eesti mees oskab ikka romantiline olla küll, pole siin midagi viriseda!“

Lisaks Ella Norale kasvasid nende peres ka Cerli lapsed Eva ja Timmu ning Marko poeg Simo.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee