Üritused

Ennustusportaalid pakuvad Eurovisioni võitjaks Hollandit, eurofännid aga Itaaliat (10)

Katharina Toomemets, Tel Aviv, 18. mai 2019 19:47
Hollandi laulja Duncan LaurenceFoto: Jörgen Norkroos
Eurovision.tv annab edasi kõige värskemad ennustused tänavuse Eurovisioni võitja kohta. Tänavune suurfavoriit on Hollandi esindaja Duncan Laurence'i lugu "Arcade". 

Siiski ei pruugi ennustused alati täppi minna. Kui Holland peaks tõesti sel aastal võitma, tuleks võit neile üle 44 aasta. Teine, keda võitjaks ennustatakse on Austraalia. 

Võitjateks pakkumise tabelis on on kolmandal ja neljandal kohal Rootsi ja Šveits. Viiendal kohal on Itaalia, kuuendal Aserbaidžaan ja seitsmendal Venemaa. Kui Austraalia välja arvata, ennustatakse üldiselt võitjaks just mehi.

Kaheksandal kohal võiduennustuse edetabelis on Island ja nende järel kohe Norra. 

Rahvusvahelised Eurovisioni fänniklubid pakuvad võitjaks Itaaliat. Kui nende esindaja Mahmood peaks võitma, oleks see nende kolmas võit. Fännklubide ennustuse järgi on teisena võiduvõimalus Šveitsil, kolmandana Hollandil, neljandana Norral ja viiendana Küprosel. 

Päris esimest korda elus võistlevad sel aastal finaalis võidu nimel Küpros, Malta, Albaania, Šveits, Põhja-Makedoonia, San Marino, Sloveenia, Island Valgevene ja Austraalia. Need riigid tänastest finalistidest pole kunagi Eurovisioni võitnud. 

Samal teemal

19.05.2019
PUNKTITABEL – Holland võitis Eurovisioni 492 punktiga
19.05.2019
VIDEO | Victor Crone 19. kohast: ma olen väga pettunud!
19.05.2019
Victori finaaliesitus tõstis Eestit ennustusedetabelis 7 koha võrra!
18.05.2019
GALERII | Värvikad eurofännid kogunevad finaali vaatama