Inimesed

BAARI-MADISE BLOGI | Lilla kakaduu eurosirin: las muusika võidab ja mitte poliitika! 

Madis Räästas; Anu Saagim, 18. mai 2019 10:05
Baari-Madis - Madis Räästas
Eurovisioni lugude kuulamine oli kui pimekohtingule minek. Esimene mulje eriti oluline. Siis annad oma kiire hinnnagu ja püüad leppida vajadusel otsusega, et ei vedanud taas. Aga mõned päevad hiljem saad aru, et oled ikkagi liiga ennatlikult kõik hukka mõistnud.

Ja nii oli ka mul seekord nende eurosirinatega. Pärast esimest kuulamist,  soovisin Rootsi kuningriigile 12 punkti kinkida ning ülejäänud laulude puhul, näiteks nagu soomlaste "Look Away" ning armeenlaste "Walking  
Out" lugude ajal lihtsalt minema jalutada. Lootsin väga, et põhjanaabrite Darude suudab mu plätudesse suurema liivatormi tekitada, aga vaevu tundsin vaid mõnd hõõruvat tera varvaste vahel.

Kõigile tuleb teine võimalus anda. Laadisin Spotifyis kõik lood uuesti alla. Belgalste "Wake Up" äratas mind üles ja Küprose "Replay" sundis uuesti kuulama pala nädal aega jutti kaks korda päevas. Ainukesena ei soovinud ma "Tamta't" korduvalt kuulata. Aga mingi kuuendal päeval andsin alla ja sain aru, et selle loo ajal annaks isegi puusi hõõrutada. Kuulasin seda ilma segavate  klippideta. Oh seda suurt üllatust! Mu arvamus muutus täielikult. Võitjatest said kaotajad ja vastupidi, täpselt nagu meie riigikoguski.

Küsimus, mis painab rohkem, kui palju kaloreid on popkornis, on hoopis fakt, kuidas need eriti glamuursed ja suurenoonelised videod päris laval tegelikult välja näevad. Teada tõde, et kõik ei ole kuld, mis hiilgab. Oh, näed taas olen vaid videodes kinni oma hinnangute andmisel, mida ei peaks  
mitte mingil juhul tegema. Ma ei ole ainuke. Vaadates erinevate riikide Eurovisioni teemalisi  saateid, siis külalised annavad punkte nii loole, kui ka videole.

Minusuguse lilla kakaduu "eksperdi" arvamus on siis tänavusest Eurovisonist selline:

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

14.06.2019
BAARI-MADISE BLOGI | Appi, aidake! Alates 16. juunist pole mul enam kodu!
08.06.2019
BAARI-MADISE BLOGI | Häbi, häbi Tallinna linnavalitsus!
01.06.2019
BAARI-MADISE BLOGI | Ukse ees on kohtumine teiste kirjavõimeliste eneserahuldajatega
25.05.2019
BAARI-MADISE BLOGI | 60aastane memm ja soe viin kiilanevale rasvasele pingviinile