ShanonFoto: TV3
Toimetas Terttu Jazepov 17. mai 2019 19:04
Juba sel pühapäeval selgub TV3 otsesaates kõigi silme all, kes väärib Eesti muusika karika tiitlit. Kas selleks on edetabelid vallutanud Karl-Erik Taukar Band või rahva lemmik Shanon?

Tulemas on vägev muusikalahing, kus armu ei anta ning mängu pannakse kõik trikid ja nipid – sealhulgas omapärased lauluvalikud, külalisesinejad ja palju üllatusi! Saatejuhtideks on muusik ning terav telesaatejuht Mihkel Raud ning särav raadiohääl Brigitte Susanne Hunt!

Vaata, milliste lauludega üllatavad oma fänne finalistid!

1. Karl-Erik Taukar Band “Seitsme tuule poole”

2. Shanon “Suvi kestab veel”

3. Karl-Erik Taukar Band “Varbad liivas”

4. Shanon “Lähedal”

5. Karl-Erik Taukar Band “Hullud mind veetlevad naised”

6. Shanon “Troopikaöö”

7. Karl-Erik Taukar Band “Segased lood”

8. Shanon “NaNaNaNaNa”

Igas „Eesti muusika karika“ saates on läinud vastamisi kaks eripalgelist artisti, kes on maha pidanud mitmetunnise muusikalahingu. Lahingu võitja selgitavad televaatajad telefonihääletuse teel ja nii kuni turniirisüsteemis võistluse lõpuni välja. Sõelale on jäänud vaid kaks eestlaste lemmikut – Shanon ja Karl-Erik Taukar.

Lisaks televaatajate arvamusele on saates ka kolm kohtunikku, kes etteasteid muhedalt kommenteerivad. Kohtunikurollis on end varemgi samas ametis tõestanud laulja Eda-Ines Etti, humoorikate kommetaaridega näosaadetki vürtsitanud Mart Juur ning alati ka üks külaliskohtunik, kelleks on seekord Olav Osolin.

Saate „Eesti muusika karikas“ suur finaal pühapäeval kell 20.30 TV3s!