Britney Spears 2017. aastal Tokyos. Foto: AP/Scanpix
Toimetas Triin Tael 19. mai 2019 10:00
Ajakirja People allika väitel on Britney Spears oma hingehädade tõttu ebastabiilne. "Ta ei suuda praegu oma tundeid vallata." Lauljatari mänedžer hoiatab fänne: Britney ei pruugi eales lavale naasta.

People'i allika sõnul vajab Britney (37) ravimeid. "Teda vaevavad sandistavad hingehädad, mida tuleb medikamentidega ravida. Ta ei suuda praegu oma tundeid vallata. Kõik käib üles-alla."

USA ajakiri on varem kirjutanud, et lauljatari varasem raviskeem pole enam nii tõhus kui enne. Seetõttu olevatki Britney kuuks ajaks kliinikusse läinud - et arstid saaksid teise tablette katseda. "Praegu on ta väga loid ja lössis. Mõnel päeval on ta täielik zombi. Temas pole elu ega kirge. See kõik on väga kurb."

Britney fännid Los Angelese kohtumaja ees. Foto: SplashNews.com

Spearsi kauane mänedžer Larry Rudolph väitis TMZ.comile et aasta algul Las Vegase kontserdisarja ära jätnud Britney ei pruugi eales lavale naasta. Rudolph kummutas kuuldused, et Spears esineb varsti Las Vegases taas, ning lisas: "Britney karjääri juhtiva inimesena olen järeldanud info põhjal, mida mulle ja kõigile teistele temaga koostööd tegevatele professionaalidele on jagatud, et ta ei tohiks ilmselgelt Vegase kontsertide juurde naasta - ei lähitulevikus ega võib-olla üldse mitte kunagi."

2007 elas Britney üle avaliku kokkuvarisemise. Järgmisel aastal määras kohus isa Jamie tema rahaasjade korraldajaks. Nüüd, kus Jamie Spearsi tervis on kehvaks näinud, püüab tema eksabikaasa, Britney ema Lynne Spears lauljatari tervist puudutavate otsuste üle ohje haarata. Lynne ja Britney käisid hiljuti kohtus. People'i andmeil taotles lauljatar, et kohtunik võimaldaks talle isa eestkoste all mõningaid vabadusi, kuid kohus tema palvet ei täitnud.

Kohtu ees ootasid lauljatari fännid plakatitega "Vabastage Britney!" Paljud Spearsi ande austajad on veendunud, et isa Jamie saatis nende lemmiku sunniviisiliselt ravile. Kuid mänedžer Larry Rudolphi väitel pole vabastusliikumine vajalik. "Mulle teeb muret, et see ei tugine faktidele. Isiklikud probleemid, millega Britney maadleb, on äärmiselt keerukad ja eestkoste on õigustatud. California osariigi kohtud võtavad seda väga tõsiselt. Loodetavasti lubavad inimesed tal rahus olla."