Üritused

Victor Crone ema Anette: Victor on mulle õpetanud, et tuleb rahulikult võtta (7)

Katharina Toomemets, Tel Aviv, 16. mai 2019, 12:10
Victori ema AnetteFoto: Jörgen Norkroos

„Oh jumal, me olime nii õnnelikud, kui Victor „Eesti laulu“ võitis! Tulla Rootsist ja teises riigis võistlus võita on väga suur asi. Muidugi ma nutsin, kui ta võitis,“ räägib meie eurolaulja Victor Crone ema Anette Lexhed, kuidas tema ja Victori isa Henrik poja võidu peale reageerisid.

Victori vanemad ja õde on teda praegu Tel Avivis toetamas. „Meile meeldib siin väga. Me elame Netanyas, rentisime seal maja ja sõidame Tel Avivi vahet. Kahjuks ei ole me veel väga palju linna näinud, aga oleme jõudnud rannas käia ja tahame minna ka Jeruusalemma,“ räägib Anette.

Kui Victor vanematele teatas, et kavatseb Eesti eest Eurovisionile pürgida, olid ta vanemad muidugi väga rõõmsad ja toetavad. „Ta oli juba varem rääkinud, et kohtas Stigi ja siis ütles, et nad saadavad oma loo konkursile.“ Perekond käis Victorile kaasa elamas ka Eestis. „See oli nii armas, kuidas talle oma poolfinaalis terve saal sünnipäevalaulu laulis. Eestlaste poolt oli väga palju armastust tunda.“ Anette tunnistab, et kui Victor võitis, valas ta ka pisaraid. „Oh jumal, me olime nii õnnelikud! See oli uskumatu.“

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

29. mai 2019, 13:38
Victor Crone teismeeast: kogu mu häälestatus oli, et kuradile kõik!
18. mai 2019, 15:23
Victor Cronet saadab Eurovisionil kaks kaunist näitsikut. Kes nad täpselt on?
17. mai 2019, 16:58
Victor Crone žürii finaali eel: proov läks hästi, õhtul annan endast kõik
17. mai 2019, 09:25
Selgus Eurovisioni suurfinaali järjekord: vaata, mitmendana astub võistlustulle Victor Crone

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee