Kethi Uibomägi - Marc & Andre pesushow Maarjamäe lossisFoto: Erki Parnaku
Anu Saagim 14. mai 2019 19:43
Suvi küll läheneb ja väljas puhuvad veel külmad tuuled, kuid lauljatar Kethi Uibomägi toob oma uhiuue singliga suvetunde igaühe südamesse. 

"Laulu "Suvega teel" kirjutas minu pikaaegne muusikust sõber ja kolleeg, Karl Kanter," pajatab Kethi. "Ühel päeval ta helistas ja kutsus mind stuudiosse. Ütles, et tal on kirjutatud meloodia, mis mulle sobiks, tule proovima. Mõtlesin, et mis seal ikka, katsetame ja vaatame ning eks siis näis, mis edasi teeme."

"Stuudios sain kohe aru, et see laul sobib mulle kui valatult ja lasin seejärel Marek Sadamal sõnad kirjutada. Kusjuures Marekiga olime juhuslikult kohtunud hiljaaegu ja pikad vestlusedki juba maha pidanud. Nii läkski et 20 minutit peale minu palvet, “Suvega teel” laulule sõnad kirjutada, saatis Marek mulle sõnad, mis mind puudutasid. Selline tunne, nagu ta oleks ise minu sisse roninud."

"See on esimene soololaul minult ja olen tõesti õnnelik, et see on nüüd kõigile kuulamiseks. Teen laulule ka video, aga veel ei avalikusta seda, sest päikselisi ilmu on pisut juurde vaja, et mõned mu peas keerlevad vallatud videokaadrid tehtud saaks," naerab Kethi. 

Kuula Kethi Uibomäe esimest enda lugu! Kuidas meeldib?

Samal teemal

Kommentaarid  (9)

onu Remus 17. mai 2019 21:23
mäeumbaed on nüüd ennast igasse tabloidi toppinud, ära hakkab tüütama see matsihakatis.oskaks lauldagi :)
koeranäss 15. mai 2019 14:49
Hakkan juba talve igatsema (seda pealkirja lugedes). Ei, ega ma ei kuulanud, pildi vaatamisest ja moosisest pealkirjast piisas. Lähen hoopis õue, seal on kevad, varsti ka suvi ja tunded tulevad ilma uhiuute singliteta. Sinki sööksin küll, isegi kui pole uhiuus.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS