Tele

Elina Nechayeva Austraalia euroloost: kui seda esimest korda nägin, ei saanud ma üldse aru, mis laval toimub (2)

Toimetas Terttu Jazepov, 13. mai 2019 20:21
Elina NechayevaFoto: Keit Paju
„Elina Nechayeva esitus oli vapustav. Tal on hämmastav hääl. Need kõrged noodid lõpus lõid mind pahviks,” kiidab Eurovisionil Austraaliat esindav Kate Miller-Heidke „Ringvaates”.

Kate Miller-Heidke on palju tähelepanu pälvinud, sest tema esitust peetakse Elina koopiaks. „Ma ei viinud seda Austraalia saates kokku, aga saime palju tagasisidet. Mulle öeldi, et ma lõin Elina eelmise aasta välimuse üle. Me arvestasime selle kõigega ja valisime loominguliselt nagunii erineva suuna, teistel põhjustel. Olge mureta, mul pole enam Elina kõrget kleiti. See on läinud,” ütleb Kate.

„Ütleksin, et see on juba järgmise generatsiooni „La Forza” kleit. Kui seda esimest korda nägin, ei saanud ma üldse aru, mis laval toimub – see oli nii naljakas,” kommenteerib Elina Nechayeva tänavust Austraalia esindajat.

„Kuid samas on mul nii hea meel, et selline suur kleit on nüüd moes ja inspireerib ka teisi lauljaid huvitavaid lugusid looma ja lavasõusid lavastama,” ei ole Elina kellegi peale pahane.

Samal teemal

13.05.2019
VIDEO | Vaata, kuidas veetakse Eurovisioni lavalt minema Austraalia lauljatar ja tema kaaskond
06.05.2019
ÕL INTERVJUU | Austraalia eurolaulja Kate Miller-Heidke: minu lugu räägib depressioonist paranemisest, kirjutasin selle pärast poja sündi

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee