Inimesed

Norra printsess Märtha Louise armus staaršamaani! (26)

Toimetas Triin Tael, 13. mai 2019 12:33
Foto: princessmarthalouise/Instagram
Kolm aastat tagasi abielu lahutanud Norra printsessi Märtha Louise'i elus on uus armastus - esoteerikafännist printsess kaotas südame šamaanile, kelle klientide seas on näiteks Hollywoodi diiva Gwyneth Paltrow. 

Printsess Märtha Louise'i ja kirjanik Ari Behni abielulahutus jõustus 2016. aasta augustis.  Kolme tütrega paar oli pulmi pidanud 2002. aastal. Pühapäeval avaldas Märtha Louise (47) aga Instagramis Los Angeleses tehtud foto ja pika kirjutise, millega kuulutab, et tema uus kallim on Dureki-nimeline šamaan.

Samal teemal

„Saad kohe aru, kui kohtud oma kaksikleegiga. Mul on olnud õnne leida oma kaksikleek.“  Armunud printsess õhkab: Durek on pannud teda mõistma, et siin planeedil eksisteerib ka tingimusteta armastus. Mees mõistab teda üdini, paneb naerma ning jagab põhjatut elutarkust. „Olen nii õnnelik ja õnnistatud, et ta on mu kallim,“ kirjutab Märtha Louise. „Armastan siin sellest igavikust järgmiseni. Ja neile, kes tunnevad vajadust kritiseerida: talitsege end. Pole teie asi minu eest valikuid teha või mind kritiseerida.“ Printsess lisab, et ei vali meest teiste meelerahuks ega mingite normide täitmiseks. „Mina valin armastusest.“

Durek nimetab end oma veebilehel kuuenda põlvkonna šamaaniks, vaimseks juhiks ja andekaks tervendajaks. Ta on ka autor, aktivist ja naiste väestaja. 

Samal teemal

05.05.2020
Printsess Märtha Louise saab tapmisähvardusi
29.09.2019
Norra printsessi šamaanist kallim avaldab pikantseid seiku nende voodielust
29.07.2019
Norra printsess ja tema šamaanist kallim astusid armusuhtes sammu edasi
12.07.2019
Norra printsess ei tohi enam tiitlit kasutada