Inimesed

Baftade galal võidutses naissarimõrtsukas 

Toimetas Triin Tael, 13. mai 2019 11:28
"Killing Eve'i" võidukas naiskond (vasakult): Fiona Shaw, Phoebe Waller-Bridge ja Jodie Comer.Foto: EMPICS/Scanpix
Briti teleauhindade Baftade jagamisel triumfeeris põnevussari „Killing Eve“, kus vastuluuretöötaja  (Sandra Oh) ja psühhopaadist vene palgamõrtsukas (Jodie Comer) peavad veidrast külgetõmbest sütitatud kassi-hiire-mängu.

Musta huumoriga vürtsitatud „Killing Eve“ tunnistati parimaks draamasarjaks. Comer pälvis parima naispeaosatäitja preemia, Briti luure ülemat kehastav Fiona Shaw parima naiskõrvalosatäitja auhinna.

Comer, kes konkureeris auhinnale koos ekraanipartneri Sandra Oh'ga, hoidis Baftat võites pisaraid tagasi. „Olen Baftasid palju-palju aastaid üksinda oma toas vaadanud. See on täielik unelm.“ Shaw ülistas sarja esimeste osades stsenaristi Phoebe Waller-Bridge'i „klaasipurustavat geniaalsust ja isevärki fantaasiat“. Waller-Bridge on tuntud draamaseriaali „Fleabag“ stsenaristi ja peaosatäitjana ning palgatud ka uue Bondi-filmi stsenaristide hulka. 

Parima meespeaosatäitja auhinna pälvis Benedict Cumberbatch sarjaga „Patrick Melrose“, mis pälvis lühiseriaali auhinna. Parima meeskõrvalosatäitja priisi sai Ben Whishaw (“Skandaal inglise moodi“). Parimaks meelelahutussarjaks tunnistati „Britain's Got Talent“.

Samal teemal

23.09.2019
Emmyde jagamisel võidutsesid „Fleabag“ ja „Troonide mäng“
23.07.2019
Benedict Cumberbatch vedas oma vanemaid alt
09.06.2019
Hittseriaali täht jälgis maniakaalselt kaalu
10.05.2019
FOTOREPORTAAŽ | Tallinnas saab tutvuda Bondi filmi tähega

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee