Inimesed

Stefan: „Küsin tihti ema käest nõu. Ema on kõige targem!“ (74)

Katrin Helend-Aaviku, 11. mai 2019 00:01
VÄGA LÄHEDASED: „Kui Stefan oli väike ja tulin pärast tööd väsinult koju, siis ta alati aitas mind. Kuivatas nõusid ja uuris – kas saan veel sind kuidagi aidata? Ta helistab mulle praegu iga päev ja küsib: „Ema, kuidas sul läheb, kuidas sul tervis on?“ räägib laulja Stefani ema Larissa Airapetjan.Foto: Tiina Kõrtsini

„Kui uue laulu kirjutan, lasen selle alati kõigepealt perel üle kuulata. Ja kui ema ütleb, et laul on hea, on see minu jaoks väga suur asi,“ räägib emadepäeva eel Viljandist pärit armeenia päritolu laulja Stefan ehk täisnimega Stefan Airapetjan.

Kui Stefan „Eesti laulul“ endakirjutatud looga „Without You“ lavale astus, elas ema Larissa koos ülejäänud perega televiisori ees armeenlastele omaselt rikkalikult kaetud laua ääres pojale kaasa. Stefan kutsus teda küll ka kohapeale kuulama, aga ema palus siiski luba koju jääda, sest võistlussaginas oleks ta hakanud liialt närveerima.

Ka sel argipäeva õhtul, mil koos fotograafiga Larissale külla läheme, on ta jõudnud oma Mustamäe korrusmaja elutoas katta külalistele nobedalt laua omatehtud küpsetistega. Peagi uksest sisse astuv Stefan kallistab ema. Ta helistab emale iga päev ja kokku saavad nad vähemalt kord nädalas. Emadepäeva intervjuu andis aga boonusena hea võimaluse vahepeal ka sisse põigata ja ema hõrgutisi maitsta.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

04.05.2019
Stefan Airapetjan otsib koos tüdruksõbraga Tallinnasse elamist
17.04.2019
Stefan Airapetjan: väsin inimestest päris kiiresti ära, aga eile ütlesin tüdrukule, et saad sa aru – ma ei väsi sinust üldse!
08.03.2019
ÕL VIDEO | Õhtulehe naistepäevaüllatus võtab põlvist nõrgaks!
08.03.2019
Stefan Airapetjan: armeenlase jaoks on tähtis, et tüdruk oleks süütu

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee