Inimesed

Kuulsat räpparit pilastati poisipõlves 

Toimetas Triin Tael, 11. mai 2019 13:00
Räppar CommonFoto: BRENDAN MCDERMID/Reuters
USA räpparit ja näitlejat Commonit tabas pedofiiliateemalise filmi võtetel mälupilt, mida ta oli aastakümneid maha surnud - temagi langes poisipõlves pilastamise ohvriks.

Grammy ja Oscari laureaadist Common (47) otsustas oma üleelamistest rääkida, sest paljud mustanahalised mehed, keda on lapsepõlves seksuaalselt ära kasutatud, varjavad juhtunut. „Loodan, et lapsepõlvetraumast avameelselt rääkimine võib anda teistele jõudu teha sedasama ning aidata neil tervenemisrajale asuda.“ 

Samal teemal

Common oli suutnud hirmsaid mälestusi kogu elu alla suruda. Kuid kaks aastat tagasi koos Laura Derniga filmi „The Tale“ võtetel osaledes nägi ta äkki vanu mälestusi nagu videolindil silme ette kerkimas. Ütlesin: „Laura, mind vist pilastati.“

Tulevane räpikuulsus oli umbes kümnene, kui ta perekondlikul käigul tädi juurde oma ristiema sugulase haiglase kire ohvriks langes. Mehe tõelist nime Common ei avalda, vaid nimetab teda Brandoniks. „Tundsin ühel hetkel Brandoni kätt oma ihul. Lükkasin ta eemale. Ma ei mäleta, et oleksin öelnud palju enamat kui „ei, ei, ei“. 

Common on vajanud minevikutaaga klaarimiseks teraapiat ning sellest kirjutab ta uues raamatus  „Let Love Have the Last Word“. 

Samal teemal

29.03.2019
Eestis esilinastus šokeeriv dokumentaalfilm popikuninga Michael Jacksoni lapsepilastamistest
08.03.2019
Michael Jacksoni omaksed tegid omapoolse dokfilmi
29.02.2019
Jacko õe väitel oli ka nende isa pedofiil
09.02.2019
Sharon Osbourne tümitab Jacko väidetavate ohvrite emasid