Inimesed

GALERII JA REPORTAAŽ | Ebatavaliselt varajane äratus, kaltsukas šoppamine ja edasilükkunud heliproov ehk Päev koos bändiga Naised Köögis (11)

Terttu Jazepov | Video: Robin Roots, Martin Ahven, 9. mai 2019 16:03
Naised KöögisFoto: Robin Roots, Martin Ahven

Ei ole just igapäevane, et mul kell 17 uni peale tikub. Olles saanud aga veeta ühe tuuripäeva ansambliga Naised Köögis, ei ole selles midagi imelikku – kui päev algab juba kella kuuest ja selle jooksul on vaja anda mitu intervjuud ning enne õhtust kontserti kõik paika seada, võib end tõesti üllatavalt vara rammestunult tunda.

Bändil on hetkel käimas uue albumi „Uhke ja vaba” esitlustuur ning otsustan nendega veeta ühe päeva, saamaks aimu, milline näeb välja naiste argipäev tuuritamise ajal.

Meie teisipäev algab kell 6.10, kui bändiliikmed Kristiina Ehin, Katrin Laidre, Sofia Joons ja Kairi Leivo kohtuvad ERR-i stuudios, et mängida „Terevisioonis” ette kaks lugu ning anda intervjuu. Pärast põgusat heliproovi on naistel aega puhata ja veidi pikutadagi. Kell 7.02 kutsutakse esimene bändiliige grimmituppa. Stuudiosse lähevad naised kell 7.57, kui esitamisele tuleb esimene lugu, „Elutants”. Stuudiost naastakse naerul nägude ja positiivse emotsiooniga. Peagi vaadatakse video ka internetist järele ning tehakse esimesed analüüsimised. „Kellelgi on laval lõbus,” ütleb Kairi muigega. Loomulikult peab ta silmas ennast – tema oli ainuke, kes eetris tantsu vihtus. „Minu meelest päris hästi tehtud,” ütleb Katrin esituse kohta. Kõige kriitilisem on aga Kristiina. „Ma hoidsin alguses mikrofoni liiga suu ees ja ei jaganud seda Sofiaga, sellest on kahju,” tõdeb ta. „Sa oleks võinud mulle ikka korra ribidesse anda,” ütleb Kristiina Sofiale.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

21.08.2019
VIDEO | Kristiina Ehin ansambli Naised Köögis uuest loost: me ei suutnud end enam tagasi hoida, panime kirja selle, mis meelel
30.04.2019
Kristiina Ehin ansamblist Naised Köögis: meil on nii sotsiaalne kui ka poeetiline närv
29.04.2019
VIDEO | Naised Köögis räägivad uues laulus meeste loomisest
27.04.2019
Naised Köögis ainus brünett Kairi Leivo: praegu ma olengi uhke ja vaba

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee