Inimesed

Harry ja Meghani last ahviga võrrelnud BBC staar sai sule sappa (32)

Toimetas Triin Tael, 9. mai 2019, 13:09
Foto: Reuters/Scanpix
BBC vallandas päevapealt raadiojaama Radio 5 saatejuhi, kes oli sotsiaalmeedias kommenteerinud kuningliku beebi sündi fotoga ülikonnas ahvipärdikust.

Ühendkuningriigi tähtsaima spordiraadiojaama staar Danny Baker (61) avaldas Twitteris foto naisest ja mehest, kes hoiavad ahvil käest kinni. "Kuninglik beebi lahkub haiglast," kirjutas Baker, kel on Twitteris pool miljonit jälgijat. Postituse tegi ta mõni tund pärast seda, kui Sussexi hertsog ja hertsoginna olid oma pisipoega avalikkusele esitlenud.

Rassismisüüdistuste peale - hertsoginna Meghan on teadupärast afroameerika verd - eemaldas Baker foto ning palus oma taktitu postituse eest vabandust. Ta õigustas end siiski väitega, et oleks iga kuningliku beebi sünni puhul sama fotot kasutanud. Kuid täna hommikul teatas saatejuht Twitteris, et ta on vallandatud.

BBC pole Bakeri vallandamist veel kommenteerinud.

BBC Newsi teatel oli Baker varahommikul oma häärberi uksel hommikumantli väel eitanud rassismisüüdistust, öeldes: "Olen omaenda lollusest vapustatud."

Samal teemal

16. mai 2019, 09:45
Dokfilm paljastab Meghani esimese abielu purunemise põhjuse
10. mai 2019, 00:02
Archie Harrison – kust on pärit kuningliku beebi eriline nimi?
9. mai 2019, 15:39
Harry lobises välja, et beebi sündis juba kaks nädalat tagasi?!
8. mai 2019, 18:55
HUVITAV VALIK! Prints Harry ja Meghan Markle avaldasid kuningliku beebi nime

32 KOMMENTAARI

e
ei mõista 10. mai 2019, 15:29
kuidas küll kuninganna ja William kui tulevane kuningas seda segarassi last omaks võtab, igatahes printsi tiitlit ta ei saa.
e
ei 10. mai 2019, 10:09
Laps on imeline väärtus,peamine,et oleks terve ja oodatud peres.Isegi puudega laste üle ei või teha mingeid nalju ja huumorit,see on julm ja vastutustundetu käitumine. Armastage oma lapsi rohkem!
Loe kõiki (32)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee