Anu Saagim | Video: Jörgen Norkroos 9. mai 2019 20:11
Teleprodutsent Kristi Nilov (41) ja tema kallim Jan Loigo (41) teatasid oma kihlusest eelmise aasta oktoobris. Pulmad leiavad aset juba 10. mail. Maalähedases talus peetavasse pulma on oodatud üle saja tuttava ja sõbra. Peale naitumist muudab naine oma nime Kristi Loigoks.

Mina palusin Kristi vahetult enne sõbrannade korraldatud tüdrukute õhtut keha kinnitama imeilusasse Estonia restorani.

Vaata videot!

Lisaks pulmadeks valmistumisest rääkisime ka pisut tõsisematel teemadel. Arutlesime miks on eestlane kibestunud ja kuri. Miks usume ja ootame abikätt pigem teistelt, kui et usuks iseendasse. "Mitte keegi ei saa sind aidata, kui sa ise ennast ei aita. Ei riik ega keegi muu pole süüdi sinu asjades, et sul halvasti läheb. Mitte keegi pole süüdi! Eestlane peaks mõtlema, et igaüks on ise oma õnne sepp," paugutab tarmukas naine. 

Ka Kristit on häbistatud ja tema peale näpuga näidatud, süüdistatud omakasus ja arrogantsuses. "Inimesed võiks tegeleda rohkem iseenda asjadega, mitte istuma kommentaariumis kirjutades koledaid sõnu teiste inimeste kohta. See inimene, kes midagi teeb, on tuhat korda etem, kui see, kes ei tee mitte kui midagi. Riskige, tehke ka oma ettevõte ja vaadake kui lihtne see on."

"Hommikusöök staariga" - Kristi Nilov; Anu Saagim; Estonia restoran Foto: Martin Ahven

Kristi elus kohtusid samaaegselt kaks elu alust – surm ja armastus

„Kodutunde“ produtsent kaotas südamesõbra Signe Lahteina ja leidis elu armastuse Jani samal aastal. "Inimesed vajavad lootust ja usku, et armastus on kõikvõimas ja ilma Janita ei oleks ma teadnudki armastuse sügavuse suurust," tunnistab Kristi. "Mina olen kõigevägevama poolt hoitud ja täna väga õnnelik, püüelge teiegi oma õnne poole." 

Kuidas teineteist leiti, miks pulmad just meie seast möödunud aasta kevadel lahkunud Signe Lahteina sünnipäeval korraldatakse, kuidas Lahteina lähedased sellesse suhtuvad ning kuidas tegus naine end kurjuse ja kadeduse noolte eest kaitseb, seda vaata videost!

Estonia restoran Foto: Martin Ahven

Hõrgud maitsed kaunis Estonia restoranis

Rahvusooper Estonia külastajad on pikalt oodanud, et lisaks teatrikülastusele oleks võimalik teatrimajas taas ka tõsisemalt einestada. Viimati sai seda teha kolmveerand sajandit tagasi.

Novembris 2018 avatigi Tallinna südames, armsas teatrimajas Estonia restoran, kuhu oodatakse kõiki teatri- ja söögigurmaane, sest üks ei välista teist. Restoran asub Rahvusooper Estonia talveaias, mis on saanud uue ja noorusliku sisekujunduse.

Restoranis pakutakse klassikalist euroopa kööki. Menüüst leiab nii mereande, lamba- ja loomalihast roogi, kui taimetoite. Veinikaardi valik on täis parimaid maitseid. Maitsvast õhtueinest ei jää ilma ka need, kes alles hilisel õhtutunnil Estonia restorani jõuavad, sest restorani eripäraks on õhtul kella üheteistkümneni avatud köök ja südaööni avatud restoran. Külastaja saab tulevikus nautida ka elava muusikaga õhtuid ja loomulikult tehakse ka eripakkumisi Estonia etendustele.

Estonia restorani kevadmenüü kannab nime "West Side Story" seal peagi esietenduva muusikali järgi. Esietendus Rahvusooperis Estonia 24. mail.