Tele

Alari Kivisaar tänases „Naabrist parem“ saates: seda poleks suutnud isegi unes ette näha! 

Televeeb, 8. mai 2019 15:41
Foto: Kalev Lilleorg
Tänases „Naabrist parem“ saates saavad osalejad võimaluse oma konkurentide korterid üle vaadata ja senise töö eest oma hinnang anda. Küsimus on, kas hindamisel saab suurema kaalu isiklik maitse või kaval strateegia? Moodustub pingerida, mis pole aga kõigile naabritele meelepärane ja naabrite vahelised suhted koguvad pinget. Kohtunikelt tuleb samas ajalooline otsus, mis on naabrite jaoks samaaegselt nii suur õnn kui õnnetus.

Ühel naabrite paaril on aga hämmastav uudis, mis nii mõnegi pahviks lööb!

Samal teemal

„Ausalt öelda tuleb meil taaskord selle saate ajaloos teha midagi sellist, mida me tegelikult poleks suutnud isegi unes ette näha!“ kommenteeris Alari Kivisaar.

Kohtunikud hindavad põrandate paigaldamist. Tundub, et naabrid on sellega vaid pooleldi hakkama saanud, sest kuigi põrandamaterjal ise on kenasti maas, on liistud kõigis korterites kas paigaldamata või paigaldatud kohutavalt ebakvaliteetselt. Samuti on igal sammul näha, et ka varasemad tööd on endiselt lõpetamata. Nii tehakse karm ja "Naabrist parema" ajaloos esmakordne otsus, millest saab lähemalt kuulda juba õhtuses osas.

Kersti ja Vallo peavad endiselt eriti kõvasti pingutama, sest nad kõiguvad kolme punase kaotusroseti omanikena endiselt välja kukkumise äärel. Tugevad tartlased Kirsika ja Raido aga peavad pettuma, sest Raido liigne ettevaatlikkus ja soov kõik detailid veel kolmandat korda üle kontrollida maksavad neile kätte. Naabrite hindamise raske töö peab Raido kahjuks üksi ära tegema, sest Kirsika on tööl ja hindab hoopis koolis oma õpilasi.

Naisteduo Catrin ja Birgit koos Sigridiga mõtlevad välja eriti vinge lahenduse oma teises saates saadud ülesande lahendamiseks – tapeediliimi ülejääkide kasutamiseks. Kristelil ja Hendrikul on saladus, mida nad on juba mõnda aega hoidnud, kuid enam hoida ei saa. Ukse paigaldamise mäng möödub korteris number 4 aga taaskord üksteise kallal võttes ja parajas kaoses. Miski ei kipu minema nii nagu peaks – kiilud kukuvad vahetpidamata, ükski osa uksest ei taha loodi minna ja hetkeks õnnestub isegi Kristel sauna lukustada.

„Naabrist parem“ täna kell 21.30 TV3s!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee