Britney Spears Foto: AP/Scanpix
Toimetas Triin Tael 8. mai 2019 11:40
Ehkki äsja psühhiaatriliselt ravilt pääsenud Britney Spears avaldab Instagramis hoogsaid trennivideoid, kinnitab tema ema, et tütre vaimne seis on tegelikult äärmiselt murettekitav.

Lauljatar jättis aasta algul ära Las Vegase kontserdisarja, viidates vajadusele olla toeks oma haigele isale Jamie Spearsile. Jamiele, kes on Britney aastatetaguse kokkuvarisemise järel tema rahaasjade ametlik ajaja, on nüüdseks sooleprobleemide tõttu tehtud kaks lõikust, kuid tema tervislik seis pole kiita.

Märtsis läks kahe lapse emast superstaar kliinikusse närve ravima ning viibis seal ligi kuu. Hiljuti pääses Britney haiglast koju, kuid tema ema Lynne Spears kinnitab, et Britney vajab endiselt abi. TMZ.comi teatel on Lynne palunud  kohtult erakorralist istungit, et ta pääseks tütre terviseandmeid ja raviplaani nägema. Paistab, et aastaid tagasi abielu lahutanud ema-isal on tütre ravi asjus erimeelsused. Lynne nõuab võimalust ravi korraldamisel kaasa aidata. "Britney langetab halbu otsuseid ja see on probleem," kinnitab TMZ.comi allikas.

Jamie Spears määrati Britney eestkostjaks 2008. aastal, kui kohus otsustas, et vaimse kriisi üle elanud lauljatar pole suuteline oma rahaasjade eest hoolitsema. Kuigi Britney oli algul selle otsuse vastu, võimaldas isa sekkumine lauljatari siiski terveneda ning nii pereelu kui karjääri taas joonde ajada.