Inimesed

Kas tõde püütakse varjata? Sünnitust ümbritseb saladuseloor, asjaosalised vaikivad

KUNINGLIK SÜNNITUS: kas Meghan viidi ikkagi salaja haiglasse? (4)

Triin Tael, 8. mai 2019, 00:01
ÕNNISTATUD SEISUS: Meghan ja Harry veebruari lõpus Marokos. Viimati nähti lapseootel hertsoginnat avalikkuse ees 19. märtsil.Foto: VIDA PRESS
Kuigi prints Harry abikaasa Meghan kavatses oma esiklapse koduseinte vahel sünnitada, ei saanud sellest plaanist Daily Maili allikate väitel asja. Briti kõmulehe teatel toimetati hertsoginna pühapäeva õhtul salaja Londoni erahaiglasse.

Briti kuningakoda teatas esmaspäeva, 6. mai õhtupoolikul, et prints Harry (34) ja hertsoginna Meghan (37) olid hommikul kell 5.26 saanud 3,2kilose pisipoja vanemateks. Harry viibis sünnituse juures ning ema ja lapsega on kõik hästi, kinnitas õukond. Ajakiri People oletas, et beebi nägi ilmavalgust kuningliku paari kodus Frogmore Cottage'is, mis asub Windsori lossi lähistel. People loetles sellele viitavaid asjaolusid. Esiteks: esmaspäeva hommikul polnud Frogmore Cottage'ist nähtud ühtki autot minema tõttamas. Teiseks: kuningakoja teadaandel viibis Meghani ema Doria Ragland lapselapse sünni järel Frogmore Cottage'is. Kolmandaks: prints Harry andis õhtu hakul ajakirjanikele intervjuu Windsori lossi juures.

Kõigi Õhtulehe paberlehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

Samal teemal

9. mai 2019, 15:39
Harry lobises välja, et beebi sündis juba kaks nädalat tagasi?!
8. mai 2019, 14:44
KUNINGLIK BEEBI: Meghan ja Harry näitasid lõpuks maimukest!
7. mai 2019, 16:45
Meghan kuulutas juba aastaid tagasi, mis nime ta pojale paneb?!
7. mai 2019, 12:07
VIDEO | Meghani ja Harry pulmakoor kirjutas nende beebile hällilaulu

4 KOMMENTAARI

l
lugeja 8. mai 2019, 11:44
Kuule lapsajakirjanik, haritud inimene võiks nagu teada, et prints Harry ametlik nimi on Henry Charles Albert David, mitte Harry Charles Alber David.
h
Hiiumaa mees 8. mai 2019, 08:26
Seda minagi, minu jaoks on minu kahe lapse sünd ja see, et nad mul olemas on, palju kuninglikum tunne kui mingite sinivereliste, kelle tegemised mulle üleüldse korda ei lähe.
Loe kõiki (4)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee