Inimesed

YouTube’i tähe peol uimastati noori tüdrukuid (9)

Toimetas Triin Tael, 7. mai 2019 11:32
Foto: @jakepaul/Instagram
YouTube'i täht Jake Paul korraldas oma Los Angelese häärberis vägeva labraka. Mitmed noorukesed naiskülalised sattusid aga peolt haiglasse – poolpalja ja oimetuna. 

New York Posti teatel uurivad Los Angelese võimud väiteid, et Jake Pauli (22) peol poetati mitme peolise joogi sisse uimastavat ainet. Ametlikke süüdistusi on esialgu üks – politsei teatel andis üks 22aastane neiu mõista, et teda oli peol uimastatud.

Karmid süüdistused tulid ilmsiks pärast seda, kui üks mures ema väitis pühapäeva õhtul Facebooki kinnises grupis, et tema alaealine tütar ja tolle sõbrannad langesid Pauli peol uimastamise ohvriks.

"Mu tütar käis eile Calabasases YouTube'i tähe Jake Pauli peol. Majaks oli häärber, mis oli noori inimesi täis. Tütar sattus haiglasse koos kaheksa teise tüdrukuga, kes olid uimastatud ning jõudsid oimetuna West Hills Hospitali."

Ema kirjutas, et tüdrukud olid poolpaljad ning ei suutnud kõndida ega rääkida. 

Los Angelese šerifi esindaja teatel on võimud kõnealusest postitusest teadlikud ning uurivad neid väiteid. 

Nüüdseks kustutatud Instagrami postituses kirjutas Los Angelese maakonna tuletõrjeosakond, et oli suurema osa laupäeva ööst toimetanud mitmeid patsiente Jake Pauli peolt haiglasse, vahendab Daily Mail. 

Eile saabus uudis teise USA sotsiaalmeediatähe vangistamisest. YouTube'is poplaulude tõlgendustega kuulsaks saanud Austin Paul mõisteti kümneks aastaks vangi selle eest, et ta oli lasknud oma alaealistel fännitaridel erootilisi videoid teha ja talle saata. 

Samal teemal

08.08.2020
Naabrid: Youtube'i staari villast kostis plahvatusi
06.08.2020
FBI korraldas maailmakuulsa juutuuberi kodus läbiotsimise
05.06.2020
Üks maailma edukamatest Youtube'i tähtedest arreteeriti
29.07.2019
YouTube'i staarid abiellusid kolmekuulise tutvuse järel

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee