Inimesed

Kodusünnitusest ei saanud asja – Meghan viidi salaja haiglasse! (14)

Toimetas Triin Tael, 7. mai 2019, 09:57
Kuninglik paar 5. märtsil.Foto: AFP/Scanpix
Kuigi prints Harry abikaasa Meghan kavatses oma esiklapse koduseinte vahel sünnitada, ei saanud sellest plaanist asja. Daily Maili teatel toimetati hertsoginna pühapäeva õhtul salaja Londoni erahaiglasse.

Samal teemal

Briti kuningakoda teatas eile, et prints Harry ja hertsoginna Meghan olid hommikul kell 5.26 saanud pisipoja vanemateks. Ajakiri People oletas, et beebi sündis kuningliku paari kodus Frogmore Cottage'is, mis asub Windsori lossi lähistel. People loetles sellele viitavaid asjaolusid. Esiteks: esmaspäeva hommikul polnud Frogmore Cottage'ist nähtud ühtki autot minema tõttamas. Teiseks: kuningakoja teadaandel viibib Meghani ema Doria Ragland Frogmore Cottage'is. Kolmandaks: prints Harry andis õhtu hakul ajakirjanikele intervjuu Windsori lossi juures.

Kuid nüüd väidab Briti leht Daily Mail, et 37aastase Meghani plaan kodus sünnitada läks luhta. Prints Harry ja Scotland Yardi turvameeskond olevat endise näitlejanna pühapäeval Londoni erahaiglasse toimetatud. Haiglassesõit toimus säärase saladuskatte all, et sellest ei teatatud isegi kuningakoja tähtsamatele liikmetele. 

Daily Mail usub, et kuninglik beebi võis sündida Portlandi erahaiglas, kus ka kõige elementaarsem sünnitus läheb maksma alates 17 500 eurost. Portlandis tulid ilmale Elizabeth II keskmise poja prints Andrew' ja Sarah Fergusoni tütred printsess Beatrice ja printsess Eugenie.

Pole teada, kas Meghani sünnitus kutsuti esile. Usutavasti viidi vastne ema koos beebiga peatselt koju Frogmore Cottage'isse tagasi. 

Buckinghami palee keeldus Daily Mailile beebi sünnipaiga kohta infot jagamast, kuid lehe allikate kinnitusel oli laps ilmale tulnud haiglas. 

Prints Harry lubas, et tema ja Meghan näitavad beebit üldsusele lähipäevil. 

14 KOMMENTAARI

h
Hiiumaa mees 8. mai 2019, 08:43
Imelikud on need kuninglikud kombed. Laps salaja hakkama pandud, sellest saab veel aru - intiimne asi. siis kuulutatakse tervele ilmale, et troonipärija tulekul ja seejärel algab jälle suur salatsemine - sünni aeg, lapse sugu, sünnitamise koht ja lõpuks viiakse salaja haiglasse . . .
r
7. mai 2019, 22:01
Räägi sellest põllule viimisest lähemalt, kui pajku sa neid põllul olijaid viimasel ajal oled näinud?
Loe kõiki (14)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee