Inimesed

VIDEO | Brigitte Susanne Hunt soovitab: ära vali enda kaaslaseks s***pead, kes täis peaga sulle pasunasse annab! (40)

Toimetas Jaanika Vilipo, 6. mai 2019, 16:43
Brigitte Susanne HuntFoto: Robin Roots
"See on teema, mida tahan oma jälgijatega jagada," räägib raadiohääl Brigitte Susanne Hunt oma videoblogis. Neiu jutustab avameelselt oma läbielatud kogemustest ja kokkupuudetest vägivaldsete ülemustega, poiss-sõprade või tuttavatega ning kuidas ta on ebameeldivatest olukordadest üle saanud, mida tundnud.

"Minu esimene suurem kokkupuude vägivallaga oli ülikooli ajal, kui olin promotüdruk. See on üsnagi seksistlik ametipost – sul on ilusad ja üsnagi napid riided seljas. Tulin töölt ära, sest see oli minu jaoks liiga seksistlik, et pean oma kehaga ja nappides riietes müüma alkoholibrändi," räägib Brigitte Susanne. "Ma sain kinga – me olime sõbrannaga tööl vanalinna ööklubis ja üks mees kukkus meie baarileti peale ja pool alkoholipudelit läks maha. Hiljem oli meie kassast täpselt poole rummi võrra raha puudu. Kui läksime klubi ülemusele selgitama, võttis ta raha kätte ja hakkas karjuma, et iga nädal on meiega probleem ja tuleme varastama. Rõve 40-aastane kiilakas karjub sinu peale. Ütlesin vastu, et mida sa lõugad, räägi normaalselt! Sain kinga selle eest, et promotüdrukud nii ei käitu. Nüüd mõtlen neli aastat hiljem, et thank god, et julgesin enda eest seista ja öelda, et see pole okei käitumine," kommenteerib Hunt.

See juhtum polnud aga neiule esimene ega viimane kord. "Mul on olnud hiljem ka ülemusi või poiss-sõpru, kes on tõstnud minu peale häält. Üks mu kutt isegi lükkas mind kunagi. Minu jaoks on see nulltolerants! Kõik meist väärivad seda, et kutt on üliäge, armas, aus, tark, intelligentne, hoiab sind ja tahab sulle parimat ning mitte kunagi ei mõnita sind. See pole vaid minu ninnu-nännu vahukoore maailm – see peaks olema ka sinu maailm!" sõnab Brigitte.

Neiu annab ka soovituse, mida panna tähele kaaslase valikul. "See inimene, kelle ma enda kõrvale valin, on läbimõeldud valik. Palun ära vali enda kõrvale sitapead, kes täis peaga sulle pasunasse paneb!“ soovitab Brigitte.

Samal teemal

21. aprill 2019, 15:53
JÄLLE DRAAMA! Kristina Pärtelpoeg süüdistab blogiauhindade jagamise korraldusmeeskonda enese alandamises
15. aprill 2019, 13:18
VIDEO | Brigitte Susanne Hunt: selleks, et olla elus õnnelik, ilus ja tervislik, ei pea paastuma!
1. aprill 2019, 10:44
VIDEO | Vaata, milline treeningkava tagab Brigitte Susanne Hundi suurepärase vormi!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee