Inimesed

Tanel Padar 38aastaselt isaks saamisest: varem ei olnud lihtsalt õige aeg (29)

Televeeb, 5. mai 2019 11:31
Tanel PadarFoto: Tiina Kõrtsini
Tanel Padar tunnistas täna saates "Hommik Anuga", et saab oma esimese lapse 38aastaselt, kuna varem lihtsalt ei olnud õige aeg. "Ma usun, et lapsed ikkagi tulevad oma vanemate juurde siis, kui on õige aeg, kui neid on oodatud ja tahetud," sõnas ta.

Avalikkusega suurtest elumuutustest midagi peale ühe foto, kus rasedusest teatatakse, jagatud pole. Padari kihlatu Lauren Villmann on samuti võtnud meedia suhtes eemaloleva positsiooni. Padari sõnul on see naise enda otsus, mitte tema palve.

Samal teemal

"Ma ei ole mitte kunagi, aegade algusest peale, ette kirjutanud teistele pooltele, mismoodi nad peaks käituma meedia suhtes. Lauren on võtnud selle joone ja mina austan seda, ma tahan et tema oleks õnnelik ja las ta siis nii ollagi. Kui kunagi peaks muutuma, siis ma toetan teda täpselt samamoodi," kinnitas Padar.

Siiski ei saa rokkar välistada, et tema esiklapse sünnist tuleb meediasündmus.

"Mu sotsiaalmeediakontod on avalikud ja meedia võib kasutada sealseid asju. Aastate pikkune kogemus näitab seda, et pigem tuleks endast lasta teha ilus foto, pushida see ise, vs see, et esikaanel ilmuvad tohutu pika objektiiviga läbi põõsa tehtud pildid, kus mul on üks silm natukene kinni ja suunurk hamburgeriga koos," naljatles ta. 

Lisaks vaatas mees saates tagasi oma 20 aastasele karjäärile. Padarist võinuks omal ajal saada ka rahvusvaheline artist, kuna pärast Eurovisioni võitu oli huvi omapärase rokkari vastu suur. Padar aga ei olnud tingimustega nõus ning otsustas piiride taguse karjääri vastu.

"Ma tänase päevani olen enda otsustega rahul, kas keegi päriselt oleks tahtnud osta selliseid albume, kus kaks tüüpi laulavad duette? Ma ei ostaks. Asja sisu ja tiim oleks jäänud samaks, helilooja ja me Dave’ga. Diili sisuks ei olnud üks plaat, vaid mitu. Tol ajal tehti mitme Eesti artistiga seda, et plaadifirmade poolt osteti produktsioon osteti ära ja riputati kuhugi riiulitele," selgitas ta. "Puhtalt duettide plaati teise meesterahvaga…see ei olnud mu unistuste karjäär."

Teatavasti oli Padar oma noorusaegadel pöörane tegelane. Padar usub, et ta ei oleks olnud kodumaal niivõrd tuntud ja suur staar, kui ta oleks rokkarielu tagasihoidlikumalt elanud. 

"Ma arvan, et inimestele meeldib jälgida pöörast noateral käimist, nad ise on reeglina ontlikud. Nad ise tahaks ka võib-olla, aga ei julge, siis nad ei saa. Sellisel juhul leitakse keegi, kellele kaasa elada. See on nagu spordile kaasa elamine, ollakse tugitoolisportlased, antud juhul tugitoolirokkar. Lihtsalt elad kaasa," arvas ta.

"Kuvandi loomises on ka ikkagi palju meedia käsi mängus, mitte, et ma süüdistaks meediat, et minust on aegade jooksul maalitud täitsa vale kuvand, vaid meedia oli väga lähedalseisev," lisas ta.

"Tihtilugu ma mõtlesingi seda, et ma ei tea, kas inimesed tulid mu kontserdile minu, mu muusika ja selle seltskonna pärast, äkki tulid hoopis vaatama, mis olekus ma olen ja kas vean lõpuni välja," tõdes ta.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee