Inimesed

50 NIPPI | Kuidas põsepunaga anda viimane lihv ja panna palged särama? (2)

Anu Saagim, 5. mai 2019 11:57
Katrin Sangla meigikoolFoto: ERLEND STAUB
"Põsepuna aitab naise kaunil näol särada, andes sellele terve jume," kinnitab tuntud meigikunstik Katrin Sangla. "Põsepuna pealekandmine on imelihtne, kuid siiski leidub palju neid, kes seda valesti teevad või sellega pisut liiale lähevad. 

Vaata videot!

Samal teemal

Puuderpõsepuna sobib rasusele nahale ja kreemjas põsepuna normaalsele ning kuivale nahale. Mis iganes tüüpi põsepuna te valite, selle toon peaks sobima teie enda näonaha tooniga.

Valige põsepuna toon
, mis rõhutaks teie näo parimaid omadusi ja mis ei oleks liiga esiletükkiv. Näiteks erepunane toon ei ole ilus heledal nahal, kuid samas jääb väga kaunis pruunikal päevitunud nahal. Heledanahalised võiks kasutada pehmeid roosakaid, koralli- või heledamaid roosakas-pruune toone.

Põsepuna pealekandmiseks
 soetage omale sobiv põsepuna ja kvaliteetne põsepunapintsel. Meiki tehke hästi valgustatud ruumis. Kui võimalik, siis päevavalguses, et kindel olla, et õue minnes ei näe te välja nagu klounid.


Põsepuna kasutamine:

Enne põsepuna pealekandmist olge veendunud, et nahk oleks kuiv.
Eelnevalt pealekantud asjad korralikult imendunud, pehme salvrätiga üle tupsutatud või puuderdatud. Ükskõik, kas kasutatud on tavalist päevakreemi, toonivat päevakreemi või jumestuskreemi. Kui põsepuna kantakse otse imendumata või niiskele päeva- või jumestuskreemile, jääb teie näole põsepuna plekk, mida on raske hajutada ja tulemus jääb inetu. 

Samal teemal

12.04.2019
Endine sõjaväelane Ramil Lipp: aus ja õiglane olla tähendab tihtipeale olla hoopis vihatud
11.04.2019
VIDEO | Kaia Triisa: Koit võiks mulle vabalt need sametised bikiinid kinkida
11.04.2019
VIDEO | Kethi Uibomägi - uus karjäär ja uued tissid, elu on lihtsalt fantastiline!
09.04.2019
GALERII | Kaunitarid näitasid Maarjamäe lossis kuuma mesinädalate rannamoodi