Inimesed

ÕL VIDEO | 800 000 FÄNNI! Videokeskkonnas TikTok populaarsust koguv Kerli Paaslepp: üks fänn jälitas mind lausa sõbranna koduni (11)

Terttu Jazepov | Video: Erki Pärnaku, 16. mai 2019, 12:29
Kerli PaasleppFoto: Erki Pärnaku

„Kord nägin Instagramis videot, kus üks inimene filmis teist pealtvaates. See nägi nii lahe välja, et mõtlesin, et tahaksin ka ise midagi sellist proovida. Kuid ma ei teadnud, kuidas seda teha – mul ei olnud teist inimest, kes voodi peal seisaks ja mind filmiks. Mõtlesin, et võtan oma hüppenööri ja kleeplindi, teibin telefoni hüpitsa külge, siis teibin selle hüpitsa otsa lambi külge ja teise otsa jala külge,” räägib Kerli Elina Paaslepp (16), kellel on videokeskkonnas TikTok ligi 800 000 jälgijat.

TikTok on meelelahutuslik äpp, milles saab teha lühivideoid, mille pikkus varieerub 15 sekundist ühe minutini. Video sisu jääb looja enda mõelda, kuid tihti tekivad seal trendid, mis tähendab, et erinevad kasutajad teevad sama sisuga videoid, mis meelitavad rohkelt vaatajaid. Toonasest hüpitsavideost küll uut trendi ei saanud, sest Kerli telefon tuli lõpuks hüppenööri küljest lahti ja kukkus maha ning ta otsustas videot mitte postitada. Kuid ühele trendile on 10. klassis õppiv neiu TikTokis siiski juhuslikult alguse pannud.

Põhjus, miks neiu äpi alla laadis, on lihtne – ta tahtis vahelduseks midagi uut teha. „Nägin Instagramis TikTokis tehtud videoid ja mõtlesin, et laen samuti äpi alla ja proovin midagi teha. Teadsin, et vanasti oli äpp Musically, mida kõik kasutasid – see sama äpp ongi nüüd TikTok.”

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

2. mai 2019, 20:46
Tuuli Rand: puutun tööalaselt palju kokku sotsiaalmeediaga ja seal toimuv on minu jaoks hirmutav

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee