Inimesed

Uus uhke amet! Mart Normetist sai maailmanäituse kommunikatsioonijuht (1)

Toimetas Katharina Toomemets, 2. mai 2019, 09:24
Neli viiest Eesti meeskonna liikmest: Aive Kalev, finantsjuht; Andres Kask, Eesti EXPO sihtasutuse tegevjuht; Madis Kass, partnersuhete ja ekspositsiooni juht; Mart Normet, kommunikatsioonijuhtFoto: Erakogu
"Eesti laulu" pikaaegne produtsent ja Maailmakoristuse telejuht Mart Normet asub tööle Dubai EXPO 2020 Eesti sihtasutusse kommunikatsioonijuhina, kelle ülesandeks on Eesti avalikkuse teavitamine maailmanäitusega seonduvast ning Eesti tuntuse kasvatamine välismaal.

“See on suurepärane võimalus ajada Eesti asja globaalselt. Meil on maailmale pakkuda ja näidata palju sellist, mille üle olla uhke,” kommenteerib Normet saadetud pressiteate vahendusel. 

Samal teemal

EXPO sihtasutuse juht Andres Kask rõõmustab Mart Normeti meeskonnaga ühinemise üle. “Mardi rahvusvaheline haare ja oskused inimestele elamusi pakkuda, on teada-tuntud. Mul on väga hea meel, et see oskus saab nüüd Eesti tutvustamisel Dubais rakendust.”

Mart Normet jätkab paralleelselt tegevust ka World CleanUp Day 2019 ehk Teeme Ära liikumisest alguse saanud Maailmakoristuspäeva loovjuhina.

“EXPO-l on esindatud 192 riiki ja Maailmakoristusel loodame välja saada vähemalt 160 riiki, nii et mingis mõttes on need mõlemad justkui terve maailma mudelid,” kirjeldab Normet. “EXPO maailmanäitus toob välja riikide ja kultuuride erinevused, samas liites meid kõiki kokku sellel ainsal planeedil, mis meil elamiseks on. Oleme koos kreatiivsed ning loome parema tuleviku - Dubai EXPO peasõnum on see, mis mind tugevalt kõnetab.”

Maailmanäitus toimub Araabia Ühendemiraatides 2020. aasta oktoobrist kuni 2021.aasta aprillini.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee