Üritused

Tomi Rahula: Eesti Eurovisioni proovivideo kohatäitjaga on juba 90% õige 

Kroonika, 29. aprill 2019 11:44
Tomi RahulaFoto: Teet Malsroos
Juba sel nädalavahetusel põrutab Eesti eurodelegatsioon Iisraeli, et hakata kohapeal valmistuma Eurovisioni lauluvõistluseks. Meie esindaja Victor Crone astub lavale 14. mail esimeses poolfinaalis.

Reedel sai Eesti delegatsioon kätte ka kohaliku näitlejaga läbimängitud kaameraplaanide stand-in proovivideo, mis eestlaste etteantud story-boardi põhjal tehtud, kirjutab Kroonika. "See on esimest aastat nii, et kõikide võistlejate lavashowd tehakse delegatsioonidele valmis nii, et siis saaks korrigeerida ja parandada-täiendada juba enne jõudmist ka. Eesti oma oli väga hea juba - 90% oli asi õige," ütleb Tomi Rahula. "Väikesi täpsustusi pidime tegema. Aga väga lahe oli vaadata, kuidas kohalik laulja, või ma ei teagi, kes ta täpselt oli, laulis ja mängis Victori osa."

Samal teemal

Refereeritud artikli täistekst Kroonikas. 

„See on tegelikult nende töökohustuses,” sõnas Rahula Raadio 2 „Hommikus”. Sellega hoitakse aga ka kõvasti raha kokku. „Ma ei tõesti ei tea, aga need summad, mis nad selle asja eest küsiks, on ikka viiekohalised,” selgitas mees, et see jääks ikka üles poole.

Juba sel laupäeval lendab kogu Eesti tiim Israeli ja täna toimus ka viimane koosolek. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee