Inimesed

Režissööri tütar eitab kuuldusi, nagu oleks tema isa koomas 

Toimetas Triin Tael, 28. aprill 2019, 10:00
John SingletonFoto: AFP/Scanpix
1991. aastal filmiga „Boyz n the Hood“  laineid löönud ning esimese mustanahalise režissöörina parima lavastaja Oscarile nomineeritud John Singletoni (51) tabas 17. aprillil insult.

CNN.com teatas hiljuti, et Singleton on endiselt koomas ning tema eakas ema Shelia Ward taotleb kohtult õigust saada oma kuulsa poja rahaasjade käsutajaks. Kuid režissööri 19aastane tütar Cleopatra Singleton on tuliselt selle plaani vastu. Ta kinnitab Los Angelese ülemkohtusse antud pabereis, et John hingab iseseisvalt ning on uinutatud vaid selleks, et vererõhk püsis all ning aju veresooned saaksid paraneda. Arstidel polevat konkreetset diagnoosi, kuid Singletoni seisund paranevat iga päevaga, vahendab New York Post.

Cleopatra pole nõus, et Ward oma poja rahakoti kallale pääseks. Ta väidab, et isaema kujutab oma poja seisundit tegelikust halvemana. Cleopatra sõnul tegutses vanaema aastaid tema isa mänedžerina, kuid langetas Singletonile kahjulikke otsuseid, mistõttu too kaotas märkimisväärselt palju raha. Esmakursuslasest Cleopatra meelest võiks isa tervisekriisi ajal saada tema rahaasju ja tervist puudutavate otsuste langetajaks mõni teine pereliige, näiteks isa või vanem poeg.

Samal teemal

30. aprill 2019, 09:06
Suri tipprežissöör John Singleton
27. aprill 2019, 12:00
Tipprežissöör on insuldi järel koomas
21. aprill 2019, 12:54
Režissöör John Singletoni tabas insult

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee