Saund

Tulikuum! Superstaar Uudo Sepp andis välja suvesingli (10)

Toimetas Katharina Toomemets, 26. aprill 2019 10:46
Uudo SeppFoto: Universal Music
Eesti värskeim superstaar Uudo Sepp lajatab uue suvise looga. ""Tulikuum" sündis suvel, kui just oli superstaari saade läbi saanud ja vaatasin tagasi sellele ajale kui kõik oli veel lihtne," kirjeldab Uudo lugu "Tulikuum".

 

Samal teemal

"Tegin suvel lõket mere ääres, teadmata mis suunas mind elu viib, käisin vaatetornides elu üle mõtlemas. Kas leian julguse ja jõu saada oma seest välja see tulikuum tunne, et unistus nimega "laulja" täita? Saate lõppedes olin täiesti uude vette visatud, sellest ka sõnad kõnnin üksi öises linnas, ma neid tänavaid ei tunne. See hetk kui oledki pimeduses ja ei tea, mis sind varjudes ees ootab, mis on uute tänavate nimed, mis saladusi need peidavad. Vaatamata nendele, rihtisin enda unistust tulikuuma tundega edasi."

Muusika ja sõnad Uudo enda sulest, kaasautoritena andsid oma panuse veel Meelis Meri, Eva Vaino ja Maian-Anna Kärmas, produtseeris Kim Wenneström, vahendab Leen Kadakas saadetud pressiteates. 

Samal teemal

30.02.2020
ÕL ARHIIV | VIDEOINTERVJUU | Uudo Sepp: kui tüdruk mu maha jättis, panin ta kingitud šokolaadi põlema ja viskasin sillalt alla
23.04.2019
VIDEO | Superstaar Uudo Sepp valmistub korduseksamiteks: tahaks õudselt ülikooli minna!
28.03.2019
Karl-Erik Taukar „Eesti muusika karikast“: võistlusmoment peab olema, mütsiga lööma minna pole mõtet
18.03.2019
Aita Uudo hädast välja! Noor superstaar otsib uut kodu