Inimesed

Tallinnas esinenud superstaar: korraldaja kadus koos rahaga! (9)

Toimetas Triin Tael | Ärileht, 26. aprill 2019, 10:52
Foto: @lobodaofficial/Instagram
Ukrainast pärit lauljanna Svetlana Loboda kurdab sotsiaalmeedias fännidele: selgus, et ta esines teisipäeval Tallinnas täiesti tasuta. Kontserdikorraldaja olevat vene superstaaril naha üle kõrvade tõmmanud.

2009. aastal Ukrainat Eurovisionil esindanud ja 12. jäänud Loboda kinnitas Instagramis, et Tallinna ja Riia kontsert olid tohutult edukad. Kuid nüüd on neist jäänud mõru maik. „Keegi poleks aimanudki, et mina ja mu meeskond töötasime neil kontsertidel täiesti tasutamata, kuna organisaator [Teimuraz Topchiashvili] tegi hetkel, kui me Lätisse saabusime, rahadega lihtsalt vehkat ...“

Loboda sõnul otsustasid nad Baltikumis kõik šõud ära anda, kuna tema jaoks on kõige tähtsam oma kuulajatele laulda. „Kuid täna Vilniusse saabudes avastasime, et me ei saa lavale astuda, kuna lava lihtsalt pole.“ Broneeritud polnud ei esinemispaika ega tehnikat. Nii tuli Vilniuse ja ka Klaipeda kontsert ära jätta. Kaliningradi kontserti loodab Loboda veel päästa. Ta lubab kanda hoolt, et šõude korraldaja saaks teenitud karistuse, ning hoiatab kõiki teise artiste Topchiashvili eest. 

Kroonika teatel tühistas Valeri Leontjev mullu oma Tallinna esinemise sama inimese tõttu. 2016. aastal oli probleeme grupi Руки Вверх esinemisega, kes avastas neli tundi enne algust, et kontserdi korraldus on väga puudulik, ja vajas kõvasti täiendust nii valgustuse, heli kui ka visuaalidega.

Kontserdikorraldaja: kõik väited on valed

"Euroshow Grupi finantspartneri ja ja Svetlana Loboda esindajate vahel on olemas leping töötasude kohta. Selle kohaselt saab Loboda produktsioonikeskus garanteeritud summa pärast kontsertide toimumist," selgitab kontserdikorraldaja Ärilehele saadetud kirjas.

"Seoses tehnikateenuste olulise kallinemisega ning asjaoluga, et seda ei olnud võimalik katta, otsustati koos artisti administratsiooniga, et kontserdid Vilniuses ning Kaunases viiakse üle lähedastele kuupäevadele. Sellest teavitati ka piletioperaatorit ning kontserdisaali. Seejärel muutis artisti meeskond ühepoolselt kokkulepet ning tegi avalduse, et tuuri raames ei ole võimalik kontserte anda."

 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee