Inimesed

4 ABIKAASAT, 2000 ARMUKEST – plikademaias Charlie Chaplin ei usaldanud naisi (22)

Triin Tael, 26. aprill 2019, 00:01
TEINE LAPSNAINE: Chaplin sõlmimas 15aastase Lita Greyga lepingut filmiks „Kullapalavik“.  Sellest abielust sündis Charlie'le kaks poega.Foto: VIDA PRESS

„Ma pole temasse just armunud, kuid tema on minusse kõrvuni armunud.“ Selline oli Charlie Chaplini ideaalne naine. Enda sõnul oli tummfilmilegend magatanud enam kui 2000 kaunitari. Eksabikaasad on rääkinud tema raugematust voodivõimekusest. Kuid paljud Chaplini silmarõõmud olid alaealised ning ta kohtles neid julmalt.

Pidudel, kus osales Charlie Chaplin, ei saanud meeleolu ära vajuda. Tummfilmikuulsus, kelle sünnist möödus 16. aprillil 130 aastat, tahtis alati olla tähelepanu keskpunktis ning matkis nii härjavõitlust, tantsu nähtamatute õhupallidega kui ka Hollywoodi naisnäitlejaid ... keset armuvahekorda, kirjutab Daily Mail. See pidi veel kord tõestama, et Chaplin on nende kõigiga maganud. Kas nad tõesti kõik tema sängist läbi käinud olid, kuid parandamatu külgeajajana oli Chaplin Hollywoodi võtteplatsidel tuntud küll, väidab nimekas Briti romaanikirjanik ja biograaf Peter Ackroyd („Oscar Wilde'i viimane testament“) 2014. aastal ilmunud elulooraamatus „Charlie Chaplin“.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

12. jaanuar 2019, 00:01
Salingeri tüdrukutelembuses oli süüdi Charlie Chaplin?
5. mai 2018, 15:37
GALERII | Hardi Volmer Wilkomil: „Tummfilm murdis selgroo senisel meelelahutusel number üks – tsirkusel ja jõumeestel.“
6. jaanuar 2018, 00:01
Charlie Chaplini vanaduspõlve suurim hirm: äkki ei mäleta mind varsti enam keegi?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee