Blogid

HELENI BEEBIBLOGI | Kui mõni paks keskealine mees tänaval „Kalvi-Kalle” hüüab, tekitab see tunde, et mulle hõõrutakse pidevalt minu elu suurt viga nina alla (33)

Helen Kõpp, 27. aprill 2019, 12:00
Helen KõppFoto: Stanislav Moškov

Ei saa salata, et mind valdab tehtud vigade tõttu kahetsus. Kui vigu sageli nina alla hõõrutakse ja meelde tuletatakse, tekib veelgi suurem kahetsus. Raske on tunnetega tegeleda, kui kavatsed hetkeks kahetsused unustada, kuid siis otsustab keegi järsku iseenda vigade varjamiseks tähelepanu minu vigadele juhtida.

Kuidas ma kahetsusega toime tulen? Esiteks püüan olla tänulik kõige selle eest, mis on mu elus hea. Näiteks parim on minu armas beebi Carmen, kes on varsti juba 11kuune ja siis aastane! Lapse saamine on nii imeline ja ilus kogemus. Mul on keegi, kes mind südamepõhjast fännab ning kelle jaoks olen mina kõige imelisem ja suurem eeskuju.

Ma ei ole kindel, aga võib-olla on mul mingisugune posttraumaatiline stress. Kui mõni paks keskealine mees tänaval järjekordselt „Kalvi-Kalle” hüüab, tekitab see eriti tunnet, et mulle hõõrutakse pidevalt minu elu suurt viga nina alla. Kes juba taipas, siis räägin veast, milleks oli kutse põnevasse saatesse, milles näidatakse minu lahedat elu täpselt nii, nagu mulle sobib – selline koguperesaade.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

15. juuni 2019, 12:00
HELENI BEEBIBLOGI | Kas eestlased peavadki välja surema, sest mõnedel meestel puudub pereloomise instinkt?
8. juuni 2019, 12:00
HELENI BEEBIBLOGI | Süda hüppab rõõmust, teades, et kurnav aeg ongi nüüdseks lõppenud
25. mai 2019, 12:00
HELENI BEEBIBLOGI | Ma ei hakka käruga bussist väljudes abi paluma, kui just mõnda kulturisti ei silma
18. mai 2019, 12:00
HELENI BEEBIBLOGI | PALJASTUS: Kuidas ma tegelikult oma Kalvi-Kallega tutvusin

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee