Inimesed

Täna tähistab 50. sünnipäeva "Bridget Jonesi päeviku" täht Renee Zellweger

ARMUDRAAMAD JA ILULÕIKUSED: Renée Zellwegeri tormilised aastakümned 

Triin Tael, 25. aprill 2019 00:01
TUNDMATUSENI MUUTUNUD: Fännid on harjunud Renee Zellwegeri (pildil 2008. aastal) põhjamaise laujoone ja kõrgete põsesarnadega, kuid naine, kes 2014. aastal Elle'i galal ajakirjanike ette astus, oli täiesti teist nägu.Foto: AFP/Scanpix

Blond naine, kes 2014. aastal naisteajakirja Elle galaõhtul fotograafide ette astus, pidi olema Renée Zellweger. Kuid see tundus ilmvõimatu! Ta ei näinud Bridget Jonesi osatäitja moodi välja. Ilulõikuse eitamine valas vaid õli tulle. Mis on juhtunud rahvalemmikuga?! Kas ta lõigub end katastroofilise armuelu pärast? Ja kes peaks tahtma oma filmi tõmbenumbriks näitlejat, keda fännid enam ära ei tunne? 

Juubeliaasta 2019 tuleb Zellwegerile üle pika-pika aja toimekas. Mai lõpus jõuab Netflixi eetrisse põnevussari „What/If“, mille reklaamklipis sammub näitlejanna võrgutaval sammul läbi seltskonna ja küsib saatetekstis sensuaalsel häälel: „Mis siis, kui ma teeksin teile ettepaneku, mis oleks keeldumiseks liiga erakordne?“ Netflixi teatel kehastab Renée Anne'i, kes teeb rahahädas noorpaarile ahvatleva pakkumise. Kuid sel on rängad tagajärjed. 

Oktoobris jõuab kinolinale kauaoodatud draama traagilise saatusega Judy Garlandi elu lõpuaastaist. Pole kahtlust, et Renée saab „Judys“ mängu panna kogu oma näitlejavõimekuse, lauluoskuse ning ka elukogemuse. Mõneti on tal endise lapstähe Garlandiga (kelle tütar on Liza Minnelli) sarnane slepp: temalgi ei vedanud aastakümneid armastuses, temagi on kuulsuse koorma all vankuma löönud. Sahistatud on ka alkoholismist ja toitumishäiretest. See kõik oli Garlandi jaoks argipäev. Judy oli 1969. aasta juunis surres vaid 47aastane. Zellweger paistab õnneks olevat eludraamad seljatanud ja teel uute võitude poole. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

24.09.2019
Renée Zellweger ei mäleta oma 30. eluaastatest eriti midagi
01.06.2019
Zellwegeri uus seriaal põhjustas suuremat sorti solvumise
29.05.2019
Sharon Osbourne peatsest ilulõikusest: „Saan uue näo!"
15.12.2018
Tüüpilistest jõulufilmidest on villand? Vaata Bondi või Batmanit!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee