Inimesed

Britney saatis fännidele sõnumi oma tervisliku seisundi kohta (5)

Toimetas Triin Tael, 24. aprill 2019 09:00
Britney SpearsFoto: AP/Scanpix
Britney Spears ilmus üle pika aja sotsiaalmeediasse, kinnitamaks fännidele, et temaga on kõik korras.

37aastase lauljanna poolehoidjad on tema pärast mures olnud - Spears jättis ära Las Vegase kontserdid, keskendumaks oma isale Jamiele, kellele on tehtud mitu soolelõikust. Aprilli algul läks Britney aga psühhiaatrilisele ravile. Väidetavalt on isa halb tervis põhjustanud tütres nii suuri hingepiinu, et need vajavad tõsisemat ravi.

Kuulduste tõttu, et nende lemmik viidi ravile oma tahte vastaselt, on fännid koguni meeleavalduse korraldanud, nõudes Britney vabastamist. Nädalavahetusel nähti staari siiski korraks Beverly Hillsis, oma kallima Sam Asghari seltsis lukshotellist väljumas.

Samal teemal

Teisipäeval avaldas Britney Instagramis video, et fännide südant rahustada. Ta kinnitab, et kõik on hästi. „Mu pere on viimasel ajal pidanud suure stressi ja ärevusega maadlema, nii et mul oli lihtsalt vaja aega sellega toimetulekuks. Ärge muretsege, olen õige pea tagasi," rääkis korratu soengu ja meigiga Spears videos. 

Enda sõnul tahtis Spears fänne tervitada, sest kuulujutud on täiesti võimatuks muutunud. Ta mainib video saatetekstis kõlakaid, tema pereliikmetele ja tiimile tehtud tapmisähvardusi ja muid hulle jutte. „Püüan hetkeks endale keskenduda, aga kõik ümberringi toimuv raskendab seda,“ jätkas popkuulsus. „Ärge uskuge kõike, mida loete ja kuulete,“ manitses ta fänne ja kinnitas, et on tugev ja seisab enda eest. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee