Inimesed

KUULA | Raskekahurvägi koos! Ivo Linna ja Karl-Erik Taukar andsid välja ühise loo (9)

Katharina Toomemets, 23. aprill 2019 12:43
Ivo ja Karl-ErikFoto: Kairit Leibold/ERR
Legendaarne Ivo Linna ja noorte seas ülipopulaarne Karl-Erik Taukar andsid koos ansambliga Supernova välja ühise loo pealkirjaga "Loomulik sarm". Laul räägib sellest, kuidas elus laval hakkama saada, kasutades selleks enda loomulikku sarmi ning empaatiat.

Ivo Linna on olnud tänaseks laval juba 52 aastat. See on meeletu kogemus ja arsenal, mida annab Eestis võrrelda vaid vähestega. Karl-Erik Taukar on Ivo muusika suur austaja ning temal seisab see teekond veel ees. Loomulikkus ja sarm on iga artisti jaoks olulised omadused, ilma milleta on keeruline publikuni jõuda, vahendab Martti Meumers saadetud pressiteates.

Loo viisi on teinud Ifi viimaste suurhittide "Suur Loterii" ja "Saame kokku" autor ning ansambel Supernova laulja Rainer Michelson. Teksti on kirjutanud Feliks Kütt. Loo on kokku miksinud ja masterdanud Johannes Lõhmus. Lugu salvestati Slim Music Stuudios ja Matrix Stuudios.

Ivo Linna tähistab sel aastal enda 70. sünnipäeva juubelituuriga juunis ja juulis üle Eesti. Karl-Erik Taukar on kontsertide erikülaline 11. juulil Viljandis ja 17. juulil Tallinnas.

Kuula lugu SIIT.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee