Inimesed

KÕHULIHASED VALMIS! Koomikud Mattias Naan ja Tigran Gevorkjan toovad oma sõpruse lavalaudadele (5)

Toimetas Jaanika Vilipo, 24. aprill 2019, 09:20
Mattias Naan ja Tigran Gevorkjan  Eiko Kink
Püstijalakoomikud Tigran Gevorkjan ja Mattias Naan esitlevad 24. aprillil Tallinnas, Alexela Kontserdimajas oma värsket stand-up show’d „Nina ja Vunts“, kus toovad lavalaudadele värvikad lood nii elust enesest kui seigad nendevahelisest sõprusest.

„Õhtu saab olema segu meievahelisest sõprusest, üksteise räigest tagarääkimisest ja ka täiesti teemavälistest asjadest, sest kõige suurem inspiratsioon on ikkagi elu ja juhtumised meie ümber,“ kergitavad koomikud saladuseloori eesolevalt stand-up show’lt. „Ka piinlikku vaikust võib tulla. Aga maitsekas koguses,“ muheleb Naan enda kava peale mõeldes. „Armeenia temperamendist tingituna laiutab Tigran laval kindlasti palju käsi ja ka tema puhul pole see awkward (ingl k. kohmetu – toim.) vaikusemoment välistatud,“ lisab koomik.

Mattias Naan rääkis esimest korda laval enda nalju 2012. aastal. Gevorkjanist sai Naani saatusekaaslane kaks aastat hiljem, mil ta esmakordselt Comedy Estonia Open Mic’il üles astus. Samal õhtul sai alguse ka koomikute vaheline sõprus, mis kestab tänaseni. Suuresti sõprusest on ka inspireeritud eesolev stand-up show, kuhu sekka on poogitud ka värvikaid seiku ja juhtumisi elust enesest.

Lisainfo ürituse kohta leiad SIIT.

5 KOMMENTAARI

j
Jaan 24. aprill 2019, 15:37
Keegi oli siin hiljuti võlgu. Kas see võlakoorem on nüüd tasutud või mis eelarvega see üritus kokku on klopsitud? mõni aasta sõbrad ja juba elulood lavale toodud...
J
*** 24. aprill 2019, 15:14
Jäta meelde, teineteise, on inimesi kaks, üksteise, on inimesi rohkem kui kaks. Eesti keel. Sellist väära sõnakasutust märkasin ka Grete Lõbu poolt Ringvaates.
Loe kõiki (5)

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee