Inimesed

Sünnitus läheneb: Meghani ema saabus Ühendkuningriiki (2)

Toimetas Triin Tael, 22. aprill 2019 12:01
Doria Ragland koos prints Harry isa prints Charlesiga mullu 19. mail oma tütre laulatusel. Foto: Reuters/Scanpix
Ehkki mõned Briti kuningliku pere fännid on oletanud, et hertsoginna Meghani esiklaps on juba ilmale tulnud, viitavad mõningad märgid siiski sellele, et maimuke pole veel sündinud.

Prints Harry osales pühapäeval kuningliku pere traditsioonilisel lihavõttejumalateenistusel ilma oma abikaasata. Küllap oleks äsja isaks saanu jäänud oma abikaasale toeks. Kuid Briti ajakirjanduse kinnitusel on kindel märk Meghani sünnitustähtaja lähenemisest asjaolu, et USAst on Ühendkuningriiki jõudnud endise teletähe ema Doria Ragland. 

Joogatreenerina tegutsevat Doriat (62) nähti Los Angelesest Londonisse saabumas. Juba ammu on käinud jutud, et Doria kavatseb esimese lapselapse sünni juures olla ning Meghanit beebi kasvatamisel abistada. Talle olla noorpaari uues elukohas Frogmore Cottage'is sisustatud isiklik tuba. 

Kuningakoja ametlikke sünnitusarste ei kavatse Meghan väidetavalt appi kutsuda, sest need on mehed. Ta eelistab naismeedikuid. Endine teletäht soovib võimalikult loomulikku sünnitust ning pole võimatu, et ta toob lapse ilmale koduseinte vahel. 

Samal teemal

03.06.2020
Meghan rassismist: „Mu emale on öeldud „nigger“.“
06.05.2019
Kas täna, Meghan? Pinge on laes, Windsori lossist oodatakse uudist
05.05.2019
Tule juba! Kuningliku beebi sünnitähtaeg oli nädal tagasi ja Meghan ei pruugi saada kodus sünnitada
04.05.2019
PINGE KASVAB: prints Harry muutis oma reisiplaane!