Inimesed

POPSTAAR RAITSI LUGU: Afganistani sõjast õpetaja- ja müüjaameti kaudu pulmaisast laulikuks 

Kristjan Väli, 31. mai 2019 08:33
VANUIGI LEITUD AMET: Raivo oli aastaid huvijuht, tööõpetuse õpetaja ja siis 15 aastat müüja. Laulja ameti leidis ta alles kolme aasta eest.Foto: Aldo Luud

Tartust pärit keskealine pulmaisa ja sõjaveteran Raivo Hint võttis kaks aastat tagasi mikrofoni kätte ja hakkas popstaariks. „Kes vaid tahab, see temaga olla saab sel ööl. Sest see ongi ju ta töö. Ainult raha eest, vaid raha eest. Osta armastust saad, osta ta armastust saad!“ kõlab üks tema tuntuimaid laule „Vaid raha eest“.

Raivo Hint, kelle artistinimi on Popstaar Raits, ei ole tuntuks saanud väljapaistva lauluoskuse tõttu, otse vastupidi: Hint laulab raginal, praginal ja mis seal salata – enamasti ka viisist mööda. Küll aga lõõritab ta isikupäraselt ja hingega. Ja mis on veel tähtis – Raits on äge!

Raivo fenomeni mõistmiseks peame kerima ajaratast tagasi 2018. aasta sügisesse. Kätte on jõudnud septembri esimene nädalalõpp, päike on looja vajunud ja kellaosuti on tiksunud mõni minut peale südaööd. Tartu kultusbaar Sodiaak on puupüsti rahvast täis. Toimumas on järjekordne simman.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

23.02.2020
Kurb! Tartu legendaarne peopaik Sodiaak paneb järgmisel aastal uksed kinni

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee