Inimesed

Arvata oli! Tommy Cashi abiellumine Vene popstaariga oligi nali (12)

Toimetas Katharina Toomemets, 21. aprill 2019, 19:49
Tommy Cash Foto: Alar Truu
Märtsi alguses tekitas sotsiaalmeedias tormi muusik Tommy Cash, kes postitas pildi, millest võis järeldada, justkui oleks räppar abiellunud Venemaa popstaari Katja Kischukiga. 

"Ta ütles jah!" õhkas Tommy Pariisis tehtud pildi all.

Samal teemal

Jutud Tommy uuest suhtest hakkasid levima detsembri lõpus, kui Vene tüdrukutebändi Serebro kaunitarist liige Katja Kischuk jagas oma Instagramis fotosid, mille juures kirjutas, et on Cashiga kohtingul. Tommy kommenteeris pilti lausega "Armastan sind", Katja omakorda vastas talle "Kallis".

Tommy fännid arvasid kohe, et tegu võib olla reklaamitrikiga, sest nii Tommy kui Katja kasutasid oma pildi pealkirjas sõna yes (jah - ingl. k.). Teatavasti kannab Tommy eelmisel aastal ilmunud album sama nime, "¥€$". Ka Venemaa meedia pidas seda vaid reklaamtrikiks. 

Nüüd on Tommy tuurimänedžer avaldanud Youtube's videoblogipostituse, kus mees pildistamist näitab ja ütleb, et tegu on lavastusega. Lisaks ütleb ta, et on tahtnud ammu võltspulmas osaleda. 

 

12 KOMMENTAARI

j
junsu 22. aprill 2019, 09:41
kas keegi teab sellest tommyst miskit, vaähemasti mis ta päeis nimi ka on , kas vasja petuhov või isaak raninovits...
f
fann 22. aprill 2019, 08:48
Kischuk on öelnud "Ärge võtke mu tegusi 100% tõsiselt" ja "Tal ei ole praegu peikat" videointervjuudes, ajal siis kui ta neid võtteid tegi TommyCashiga. Aga laulu nad võiksid koos teha siis kuulaks heameelega.
Loe kõiki (12)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee