Inimesed

Kirsti Timmer: ära postita vastsündinust pilti sotsiaalmeediasse ega lase oma lapsele kaarte panna! (17)

Toimetas Katharina Toomemets, 21. aprill 2019 10:30
Kirsti TimmerFoto: Martin Ahven
Inimestele rohkem televisioonist ja raadiost tuntud Kirsti Timmer paneb ka kaarte ja harib oma blogis maagiahuvilisi eestlasi selles vallas. Näiteks manitseb ta, et lastele ei tohi kaarte panna ja kirjutab, miks ei ole soovitav oma vastsündinust panna pilte sotsiaalmeediasse. 

"Alaealistel on kaitse peal, sünniga saadud, neile kaarte lugedes võtan ma kaitse maha, lähen sellest ju läbi. Seda ei tohi teha. Ikka ütlevad mõned naised, et on ennustajaid kes panevad kaarte ka imikule," kirjutab Kirsti ja kordab, et oma lastele ei tohi kaarte panna. 

Samuti hoiatab ta, et sotsiaalmeedias ei tohiks jagada vastsündinute pilte. "Imikud on ema väljas, nende enda väli on veel õrnake…miks te panete oma laste fotod kõigile vaatamiseks? On maid, kus ei öelda kunagi isegi lapse nime ega õiget sünniaega kellelegi, on teine nimi ja teine sünnipäev, et pahatahtlik ei saaks mõjutada, aga meil postitavad õnnelikud lapsevanemad vastsündinute fotosid Facebooki!"

Loe Kirsti postitust pikemalt tema blogist. 

Samal teemal

27.07.2019
Kirsti Timmer: inimesed ei tule meie ellu niisama, juhuseid pole, on vaid saatus
27.04.2019
Virtuaalne koristuspäev pärast lahkuminekut: ülereageerimine või hädavajalik abinõu?
15.04.2019
„Troonide mängu“ eestlastest fännid ennustavad, mis juhtub viimases hooajas! Kirsti Timmer: minu raudtroon kuulub Jon Snow’le
07.04.2019
Kirsti Timmer annab näpunäiteid, kuidas leida endale kaaslane: pange ta kirjeldus täpselt paika

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee