Ott LeplandFoto: ERLEND ŠTAUB
Kroonika 21. aprill 2019 09:54
Muusik Ott Lepland on viimasel ajal üritanud nii veebiavarustest kui turbulentsest ühiskonnaelust eemale ja rohkem iseenda poole liikuda, et näha uusi põnevaid kohti, veeta aega lähedastega ja mõelda oluliste asjade üle järele, vahendab Kroonika. 

"Tulin äsja Kuubalt, mis jättis kustumatu mulje. Seal riigis ringi rännates sai mulle iga päevaga üha selgemaks, kui vedanud meil siin Eestis ikka on. Eriti sügava mulje jätsid muidugi kohalikud inimesed, kes on tohutult lahked, tähelepanelikud ja abivalmid, sellest hoolimata, et neil endal mitte midagi hinge taga pole. Meil on jällegi just selles suhtes neilt palju õppida," tõdeb ta.

Refereeritud artikli täistekst Kroonikas. 

Samal teemal

Kommentaarid  (33)

Malle 22. aprill 2019 11:54
Just seda ongi meile aastaid refi juhtimisel sisse söödetud - raha, raha, raha - see viib edasi. Tänu sellelele on ka palju noori siit uttu tõmmanud - kusagil saab ikka rohkem raha kui siin.
Mari 22. aprill 2019 11:47
Tänu sellele, et rikkuritele orienteeritud valitsus on meid nii pikalt juhtinud. Rikkaks, ja kohe praegu - see on justkui unelm, mille nimel teha ükskõik mida. Kus see koht veel kokkukuuluvustundele? Ikka veel ja kogu aeg hirmutab reff , et nüüd tuleb seisak ja jumal teab, mis õudus veel. Aga võibolla ongi vaja korraks seista ja vaadata, mis ümberringi TEGELIKULT toimub.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS