Inimesed

Charlize Theron: minu seitsmeaastane poeg on hoopis tüdruk! (7)

Katharina Toomemets, 19. aprill 2019, 11:43
Charlize Theron lastegaFoto: Vida Press
Näitlejanna Charlize Theroni peres kasvab kaks last - seitsmene poeg Jackson ja kolmene tütar August. Juba aastaid keerlevad jutud, et Charlize kasvatab vanematki last tüdrukuna ja nüüd on naine seda ka kinnitanud, vahendab Daily Mail. 

Seitsmeaastast Jacksonit on tihti nähtud kandmas kleite ja seelikuid ning pikki patsi punutud juukseid. Hollywoodi klatšimoorid on alati mõelnud, et mida see Theron küll teeb. Nüüd ütleb naine, et Jackson on sama palju tüdruk, kui tema kolmene õde August. 

"Jah, ka mina arvasin, et ta on poiss, kuni ta kolmeaastasena mulle otsa vaatas ja ütles: "Ma ei ole poiss!" Seega on mul kaks ilusat tütart, keda ma, nagu iga lapsevanem, tahan kaitsta."

Charlize sõnab, et tema töö lapsevanemana on hoolitseda selle eest, et lastel oleks kõik vajalik selleks, et nad saaks olla need, kes tahavad. "Võite mu ema süüdistada. Ma kasvasin üles riigis, kus inimesed elasid pooltõe ja valede keskel, sositasid ja keegi ei öelnud midagi otse välja. Mind ei ole selliseks kasvatatud. Mu ema õpetas, et kõik tuleb otse välja öelda. Kui elu on läbi, pead olema elanud tõega, mis sind õnnelikuks teeb ja sellest ei saa tulla midagi halba."

Samal teemal

26. august 2019, 09:59
Charlize Theron avaldas haruldase foto oma transsoolisest tütrest
21. jaanuar 2019, 16:15
Uus superpaar? Brad Pitt semmib lehe väitel Charlize Theroniga
25. juuli 2017, 15:15
Charlize Theron pruukis uimasteid
12. juuli 2017, 15:30
End rolli nimel 15 kilo raskemaks söönud Charlize Theron vajus depressiooni

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee