Inimesed

4 märki, et hertsoginna Meghan on lapsega juba maha saanud! (38)

Toimetas Triin Tael, 19. aprill 2019, 10:00
Kuninglik paar 25. veebruaril Marokos. Foto: AFP/Scanpix
Maailm ootab hinge kinni pidades uudist prints Harry ja hertsoginna Meghani beebi saabumisest, kuid mõned fännid on veendunud, et Meghan on lapsega juba maha saanud. 

Sussexi hertsogipaar andis hiljaaegu teada, et ei tee beebi tulekut avalikuks enne, kui nad on saanud ise pereeluga veidi kohaneda. The Sun loetleb neli põhjust, miks rõõmus sündmus paistab olevat juba aset leidnud.

1. Mõistatuslik Instagrami postitus

Paar päeva tagasi tänasid Sussexi hertsog ja hertsoginna oma vastsel Instagrami kontol heasoovijaid, kes olid beebikinkide saatmise asemel teinud annetuse heategevusfondi. "Hertsogi ja hertsoginna (ning Baby Sussexi) nimel täname teid kõiki väga."

Samal teemal

Mõned fännid täheldasid, et sõnumi sõnavalik on iselaadne - beebi, kelle nimel kõneldakse, peaks juba olema ilmale tulnud. Liiatigi pole Harry vend prints William ja tema abikaasa Catherine oma veel sündimata lastele sotsiaalmeedias eales viidanud.

2. Meghani meigikunstnik on kohal

Meigikunstnik Daniel Martin on hertsoginnaga äärmiselt lähedastes suhetes. Ta jumestas endist näitlejannat laulatuseks ning osales New Yorgis tema beebipeol. Eelmisel nädalal aga ilmnes Martini Instagram Storyst, et ta paikneb Windsoris, kiviviske kaugusel Harry ja Meghani uuest kodust Frogmore Cottage'ist. Kas meigiguru käis Meghani välimusele lihvi andmas, et esimesed fotod beebi seltsis eriti kaunid tuleksid?

3. Meghani raseduspuhkus

Hertsoginna raseduspuhkus on kestnud juba üle 30 päeva. Viimati nähti teda avalikkuse ees 19. märtsil, kui ta külastas Uus-Meremaa Maja, avaldamaks austust Christchurchi veresaunas hukkunutele. Prints Harry vennanaine Kate tegi kõigi kolme lapse sünni eel viimase ametliku etteaste täpselt kuu aega varem. 

4. Harry salapärane kalender

Prints Harry tegi viimase ametliku ülesastumise 4. aprillil. Millega ta sestsaadik tegelnud on? Järgnevaks neljaks kuuks pole Harry kalendris ühtki töökohustust - nii et ehk on maimuke juba kohal?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee