Inimesed

Louis Tomlinson võttis pärast noorema õe surma sotsiaalmeedias sõna 

Toimetas Triin Tael, 19. aprill 2019 13:00
Louis TomlinsonFoto: Reuters/Scanpix
One Directioni laulja Louis Tomlinson jäi märtsis ilma oma 18aastasest õest. Sotsiaalmeediatähena tuntud Félicité varises oma kodus kokku ning tema elu ei suudetud päästa.

Tomlinson pole traagilist sündmust kommenteerinud. Nüüd aga tänab ta Twitteris fänne soojade sõnade eest. „Olen täna jälle stuudios, et laulda sisse midagi, mis ma kirjutasin paar kuud tagasi. Tervitan kõiki.“ 

2016. aastal oli vähki surnud Louis' ja Félicité ema Johannah. 43aastasele seitsme lapse emale sai saatuslikuks agressiivne verevähk. 

Félicité surma põhjuseks peeti esialgu infarkti. Rohkem infot pole Londoni võimudelt saabunud.

Tüdruk unistas moekunstniku karjäärist ning avaldas sotsiaalmeedias tihti napis rõivas fotosid, aga ka lapsepõlve- ja perepilte. Mõni kuu enne surma oli Félicité käinud Egiptuses Aleksandria lastekodus ning kirjutas, et midagi nii kainestavat pole ta näinud. „Näha beebisid ja väikelapsi, kellel pole midagi ning kes on ikkagi nii õnnelikud, et saavad seebimulle puhuda ja mind näost sikutada, paneb kõik õigesse konteksti,“ kirjutas 18aastane neiu ja manitses oma fänne: kui nood satuvad mõnda vaesesse riiki, võiksid nad pühenduda kas või paariks tunniks heategevusele. 

Samal teemal

12.09.2019
Selgus Louis Tomlinsoni teismelise õe surma põhjus
20.03.2019
Louis Tomlinsoni õde avaldas liigutava järelehüüde 18aastaselt surnud sõsarale
19.03.2019
Poistebändi tähe traagika: esmalt suri ema, nüüd 18aastane õde
15.03.2019
KOHUTAV: One Directioni tähe 18aastane õde on surnud

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee