Inimesed

Igor Mang ennustas ette Keskerakonna ja EKRE võimuliitu! Õhtuleht kontrollis, kuidas tähetarga sügisel tehtud ennustused paika on pidanud (42)

Õhtuleht, 18. aprill 2019 00:03
Igor MangFoto: TEET MALSROOS

„Nii keskpartei kui ka EKRE on võimalikud valitsuse kokkupanijad, kuna mõlema parteiliidri seisud on head,“ prognoosis astroloog Igor Mang eelmise aasta lõpus. Nagu eilne päev näitas, ei pannud staažikas tähetark seekord puusse.

Lööming parlamendis, mida Mang pidas võimalikuks märtsi lõpupäevadel, jäi ära – riigikogu polnud selleks ajaks lihtsalt veel kokku tulnud –, aga uue koalitsiooni tulipunktile surus tähetark oma ennustuses küll vilunult sõrme peale.

Mullu ilmunud vihikukeses „Astroloogiline prognoos. Sea aasta 2019“ ennustab Mang EKRE võimuletõusu. See oli toona ikka üsna julge avaldus. Jah, EKRE püsis populaarsusküsitlustes küll kolmandal kohal, samas käis aga teiste parteide vahel maavõistlus, kes suudab kõige tulisemalt välistada koostöö Helme(te) erakonnaga.

On siin nüüd suurem roll taevastel tähtedel või maistel rehkendustel, aga valimiste järel tuulutasid parteid pisut oma väärtusi ning eile kiitis parlament heaks valitsuse, kus Keskerakonna ja Isamaa kõrval asuvad ministeeriume juhtima ka EKRE poliitikud.

Vaatame järele, mida Mang veel prognoosis ja kuidas see päris eluga kokku kõlab.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

25.03.2020
Igor Mang ennustas ette: tänavu on õhus ärevust ja hirmu, majandus kukub, märtsis on oht nakatuda
02.01.2020
TV3 VIDEO | Igor Mangi ennustus uueks aastaks: ma ei usu, et valitsus laiali läheb
15.08.2019
Tähetark Igor Mang: olen igatahes tervem kui see ühiskond!
30.05.2019
Tšakraid avanud tähetark Igor Mang otsib kirikust lunastust

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee