Inimesed

Igor Mang ennustas ette Keskerakonna ja EKRE võimuliitu! Õhtuleht kontrollis, kuidas tähetarga sügisel tehtud ennustused paika on pidanud (43)

Õhtuleht, 18. aprill 2019, 00:03
Igor MangFoto: TEET MALSROOS

„Nii keskpartei kui ka EKRE on võimalikud valitsuse kokkupanijad, kuna mõlema parteiliidri seisud on head,“ prognoosis astroloog Igor Mang eelmise aasta lõpus. Nagu eilne päev näitas, ei pannud staažikas tähetark seekord puusse.

Lööming parlamendis, mida Mang pidas võimalikuks märtsi lõpupäevadel, jäi ära – riigikogu polnud selleks ajaks lihtsalt veel kokku tulnud –, aga uue koalitsiooni tulipunktile surus tähetark oma ennustuses küll vilunult sõrme peale.

Mullu ilmunud vihikukeses „Astroloogiline prognoos. Sea aasta 2019“ ennustab Mang EKRE võimuletõusu. See oli toona ikka üsna julge avaldus. Jah, EKRE püsis populaarsusküsitlustes küll kolmandal kohal, samas käis aga teiste parteide vahel maavõistlus, kes suudab kõige tulisemalt välistada koostöö Helme(te) erakonnaga.

On siin nüüd suurem roll taevastel tähtedel või maistel rehkendustel, aga valimiste järel tuulutasid parteid pisut oma väärtusi ning eile kiitis parlament heaks valitsuse, kus Keskerakonna ja Isamaa kõrval asuvad ministeeriume juhtima ka EKRE poliitikud.

Vaatame järele, mida Mang veel prognoosis ja kuidas see päris eluga kokku kõlab.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

15. august 2019, 07:24
Tähetark Igor Mang: olen igatahes tervem kui see ühiskond!
30. mai 2019, 19:25
Tšakraid avanud tähetark Igor Mang otsib kirikust lunastust
13. mai 2019, 20:52
VIDEO | Korb Keskerakonna madalast reitingust: inimeste ootused olid enne valimisi selgelt teistsugused
5. veebruar 2019, 19:44
TV3 VIDEO | Igor Mang avaldab, kui palju tema 2019. aasta horoskoopi müüdi

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee