Angelina Jolie ja Brad PittFoto: Reuters/Scanpix
Toimetas Katharina Toomemets 14. aprill 2019 10:23
Kuigi Brad Pitt ja Angelina Jolie pole veer päris täpselt oma lahutuse kõigis üksikasjades selgusele jõudnud, on nad nüüd ametlikult vallalised, vahendab The Blast. 

Väljaanne andmetel andis paarike sisse avalduse, et nende vallalise staatus ennistatals. Põhimõtteliselt on nende abielu selle avaldusega läbi, kuid selle avaldusega saavad nad rahus edaspidi keskenduda ka lahutuse käigus vara jagamisele ja laste hooldusõiguse jagamisele. 

Allikate sõnul on paari jaoks oluline, et nad saaksid oma eludega edasi minna ja vajasid teineteisest emotsinaalset pausi. Väidetavalt pole põhjuseks see, et kummalgi oleks uus suhe, vaid nad soovisid lihtsalt oma eludega edasi minna. 

Ilmselt võtab lahutuse lõpule viimine siiski veel mitu kuud, sest neil on vaja jagada miljonite dollarite väärtuses vara ja jõuda kokkuleppele oma kuue lapse hooldusõiguste osas. 

Samal teemal

Kommentaarid  (1)

Uskumatu õhtuleht! 14. aprill 2019 15:38
Eile kirjutasite : USKUMATU LUGU: Angelina tahab Bradi tagasi! Täna juba, et tahavad oma eluga edasi minna! Millal siis ometi õpite, et igat kõmakat pole vaja uskuda, veel vähem avaldada. Meil on ajud, mõtleme ikka nendega.

SISUTURUNDUS